Co kształt ust mówi na Twój temat? Zobacz, jak postrzegają Cię mężczyźni

Realistka czy bardziej romantyczka?
Co kształt ust mówi na Twój temat? Zobacz, jak postrzegają Cię mężczyźni
fot. iStock (Deagreez)
19.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Lubimy je malować i wyglądać bardziej kobieco, a czasem stawiamy na naturalność. Służą do uśmiechania się na zdjęciach, gwizdania, seksownego przygryzania lub oblizywania i... namiętnych pocałunków. Okazuje się, że istnieje pewna prawidłowość pomiędzy kształtem ust a charakterem ich właścicielek

Zobacz również: Co kształt stóp mówi o Tobie?

To, jak wyglądają twoje wargi mówi też wiele na twój temat mężczyznom. Spójrz w lusterko i dowiedz się o sobie czegoś zupełnie nowego.

Co kształt ust mówi o Tobie?

kształty ust

Pełne i szerokie

Masz właśnie takie usta? Ten kształt zdradza, że jesteś namiętną kochanką! Zawsze aktywna, impulsywna, rozpiera cię energia i szybko się zakochujesz. W kontaktach z mężczyznami lubisz przejmować inicjatywę. Pragniesz doświadczać życia w 100%, a wolność jest dla ciebie najcenniejszą wartością.

Małe, ale pełne

Uwaga! Ten kształt przyciąga romantyków, którzy lubią rozpieszczać i adorować swoje kobiety. Właścicielkę takich ust postrzegają jako potencjalną kandydatkę na żonę, o którą zdecydowanie warto zabiegać. Z kolei ty sama jesteś sentymentalną duszą, która emocjonalnie podchodzi do życia. Uwielbiasz wprowadzać do niego harmonię i z łatwością wychodzi ci rozwiązywanie sporów pomiędzy znajomymi. Z chęcią przychodzą do ciebie po radę.

Szersza górna warga

Kobiety o takich wargach dobrze wiedzą, czego chcą. Szybko podejmują decyzję i cechuje je duża pewność siebie. W sferze zawodowej robią dużą karierę, kierując się zasadą: wszystko albo nic.

W związkach lubią dominować, czym czasami peszą facetów. Trudno im również pójść na kompromis, ale jeden namiętny pocałunek wystarczy, aby rozładować wszelkie napięcia.

Wydatniejsza dolna warga

Jesteś upartą charyzmatyczką, która lubi iść pod prąd. Nigdy nie podążasz za tłumem, preferujesz indywidualizm i wyrażanie swojej wyjątkowości, czym zwracasz uwagę innych. Bycie w centrum uwagi sprawia, że czujesz się w swoim żywiole. Wcale nie boisz się mówić na głos tego, co myślisz. W kontaktach z innymi jesteś bezpośrednia i gdy już kochasz, to na zabój. Wtedy zamiast ciągłych zmian zaczynasz szukać stabilizacji.

Wąskie i szerokie

Takie usta cechują realistki, które twardo stąpają po ziemi. Zamiast kierować się emocjami, wybierają zdrowy rozsądek i lubią mieć wszystko pod kontrolą. Przez dystans i opanowanie chłopcy postrzegają je jako nieosiągalne i pozbawione ciepła. W związku lubią mieć wszystko poukładane i nie spieszyć się z kolejnymi decyzjami. Jak wiadomo, o takich kandydatów nie jest trudno...

Małe i wąskie

To wargi urodzonych poszukiwaczek przygód! Jesteś zdecydowana i odważna, a przy tym kochasz poznawać smaki życia. W pracy wykazujesz się kreatywnością w tworzeniu nowych projektów, a w życiu prywatnym ponosi cię fantazja w wymyślaniu kolejnych planów i marzeń. Takie małe usta przyciągają nieśmiałych mężczyzn, którzy w twoim towarzystwie nabierają pewności siebie.

Zobacz również: Co ulubiona przekąska mówi na Twój temat?

Źródło: astromagia.pl

Polecane wideo

Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego
Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 19.07.2020 14:04
Grunt, żeby dobrze ssa.ły.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie