„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody

Swoim wyglądem doprowadza mężczyzn do szaleństwa.
„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/baedollbarbie/)
07.07.2020

Mówi się, że uroda zdecydowanie pomaga w życiu. Badania sugerują, że osoby powszechnie uważane za piękne i atrakcyjne cieszą się większym zaufaniem i sympatią, a także spotykają się z wieloma przywilejami. Ale ponadprzeciętnie piękne osoby przekonują, że ich uroda nie zawsze jest błogosławieństwem, a czasami bywa wręcz przekleństwem. 

Zobacz również: 21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie

Takiego zdania jest m.in. 22-letnia Barbara Luna Sipos pochodząca z Budapesztu. Młoda Węgierka od dzieciństwa ma prawdziwą obsesję na punkcie lalki Barbie i robi wszystko, by jak najbardziej się do niej upodobnić. Co ciekawe w języku węgierskim imię Barbara jest zdrabniane jako... Barbi (pisane bez “e” na końcu). Węgierska Barbie wydała już ponad 135 tys. dolarów na operacje plastyczne mające upodobnić ją do swojej plastikowej idolki. Patrząc na jej zdjęcia można śmiało powiedzieć, że jest bardzo blisko osiągnięcia celu. 

Jednak w przypadku Barbi wymarzony wygląd idzie w parze z pewnymi utrudnieniami w życiu zawodowym. 22-latka skarży się, że z powodu urody nie może znaleźć normalnej pracy. To dlatego, że mężczyźni “nie są w stanie zachowywać się” w jej towarzystwie. Dziewczyna zarabia zatem na życie jako modelka. 

W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia Barbi, czyli węgierskiej lalki BarbieUdało jej się upodobnić do swojego ideału z plastiku? 

Polecane wideo

Już nie tylko Barbie. Teraz dziewczyny upodobniają się do lalki Bratz
Już nie tylko Barbie. Teraz dziewczyny upodobniają się do lalki Bratz - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.06 / 5
Zamożny facet (Ocena: 5) 08.07.2020 12:31
Piękna kobieta, nie to co zwykle szare myszki w Pl, takiej to nawet bym się oświadczył.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2020 23:25
Za wielką dvpę ma jak na Barbie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2020 22:12
Hmm... w to, że nie może znaleźć pracy z powodu wyglądu nie wątpie, ale raczej nie chodzi o "piękno", a o to, że większość zawodów wymaga albo siły fizycznej, albo dużej wiedzy, a ta kobieta na pierwszy rzut oka wygląda na taką nie mającą za wiele wspólnego z myśleniem, i unikającą fizycznych prac, żeby jej się np.paznokieć nie złamał, ani makijaż nie spłynął od potu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2020 14:56
Nie bądźcie zawistne, zazdrościcie jej urody i powodzenia. Dziewczyna jest po prostu oszałamiająca i zjawiskowa, ja też nie mogłabym przy niej normalnie pracować, a jestem kobietą, to faceci to już całkiem tracą dla niej głowę.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 07.07.2020 14:21
Z takim wygladem, makijazem i ubiorem bez problemu znajdzie prace w cyrku albo agencji towarzyskiej. Mam nadzieje ze pomoglam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie