Pokaż, gdzie masz tatuaż, a my powiemy Ci, co to o Tobie mówi

Miejsce tatuażu a osobowość zdecydowanie idą ze sobą w parze.
Pokaż, gdzie masz tatuaż, a my powiemy Ci, co to o Tobie mówi
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/775815473296189639//https://pl.pinterest.com/pin/344103227784530094/)
28.06.2020

Na tatuaże decyduje się coraz więcej osób. Dziś widok takich wzorów na ciele nikogo już nie dziwi ani nie szokuje. Tym bardziej, że tatuaże potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki. W dodatku to świetny sposób na wyrażenie siebie. Warto więc zdecydować się na wzór, który jest dla nas naprawdę ważny, i z którym identyfikujemy się w 100 proc. W przeciwnym wypadku możemy szybko pożałować wyprawy do salonu tatuażu.

Zobacz również: Co ludzie myślą o wytatuowanych kobietach? „Ciągle słyszę, że kiedyś pożałuję swoich tatuaży”

Tatuażem można ozdobić właściwie każdą część ciała - w zależności od preferencji, a także od progu bólu. Jedne miejsca na ciele będą idealne do tego, aby nieco ukryć tatuaż, inne z kolei będą wspaniale go eksponować. Ale miejsce zrobienia tatuażu zdradza też pewne interesujące informacje na temat osobowości jego właściciela lub właścicielki. Co miejsce twojego tatuażu mówi o tobie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tattoo Inkspiration 💙 (@igtattoogirls)

Miejsce tatuażu i jego znaczenie 

Żebra 

Jesteś pewna siebie i czujesz się dobrze w swojej skórze. Nie boisz się ryzyka i kochasz podejmować nowe wyzwania. Jesteś też twarda i odporna na ból - w końcu tatuaż na żebrach wiąże się z niemałym dyskomfortem. 

Stopy i kostki 

Na tatuaż w tych częściach ciała często decydują się osoby nieco nieśmiałe, które z jednej strony marzą o takiej ozdobie, ale z drugiej nie chcą, żeby na co dzień rzucała się w oczy. Właściciele takich tatuaży są przeważnie nieco tajemniczy, być może nawet wycofani i bardzo cenią sobie dyskrecję. Mają naturę introwertyków. 

Ramiona 

Tatuaże na ramionach mogą przybrać różne formy. Niektóre będą subtelne i wręcz trudne do dostrzeżenia, inne będą zdobić całe ramię niczym rękaw. Co to mówi o ich właścicielach? Zdradza to rozmiar tatuażu. Osoby z małym tatuażem na ramieniu na co dzień są raczej ostrożne i powściągliwe, ale skrywają bardziej przebojową stronę. Z kolei osoby, które tatuują sobie całe ramiona nigdy nie przejmują się opinią innych. Robią to, na co mają ochotę i nie martwią się konsekwencjami. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tattoo Inkspiration 💙 (@igtattoogirls)

Nadgarstek 

Tatuaże na nadgarstku często przyjmują formę napisu o ważnym znaczeniu. Często decydują się na nie również osoby po przejściach i trudnych życiowych doświadczeniach, albo takie, które chcą upamiętnić ważne wydarzenie albo osobę w swoim życiu. Jeśli chodzi o ich osobowość, są nieco skryte, ale prowadzą bardzo bogate życie wewnętrzne. 

Udo 

Tatuaż na udzie to opcja przede wszystkim dla osób, które nie boją się pokazać. Przy tym uchodzą za bardzo zmysłowe i pociągające. Osoby o takich tatuażach są wyjątkowo pewne siebie, lubią uwodzić i doskonale znają swoje mocne strony.  

Plecy 

Mały tatuaż na plecach to słodka tajemnica swojej właścicielki. Nawet jeśli nie ogląda go na co dzień, zawsze pamięta o tym, że na jej ciele znajduje się wyjątkowy i ważny dla niej symbol. Na taki tatuaż często decydują się osoby o nieco tajemniczej osobowości, które nigdy nie mówią na swój temat wszystkiego.  

Zobacz również: Tatuaże #girlpower, które zapragniesz mieć na swojej skórze. Noś je z dumą!

Polecane wideo

Jakie słowo wytatuować na ciele? 10 uroczych minitatuaży dla kobiet
Jakie słowo wytatuować na ciele? 10 uroczych minitatuaży dla kobiet - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2020 20:36
A nad tyłkiem, na samym dole pleców to tzw znamię ladacznicy i coś w tym jest ;)
odpowiedz
Sara (Ocena: 5) 28.06.2020 10:56
W zasadzie to mam wszędzie, ale ten z nadgarstkiem się zgadza. Wytatuowałam tam sobie linię życia z napisem „miłość nigdy nie umiera” oraz za uchem pierwsza literkę imienia Miłości mojego życia po tym jak straciłam go w wypadku samochodowym. Na zawsze w moim sercu [*]
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie