Jakie słowo wytatuować na ciele? 10 uroczych minitatuaży dla kobiet

Być może zdecydujesz się na którąś z naszych propozycji!
Jakie słowo wytatuować na ciele? 10 uroczych minitatuaży dla kobiet
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/647885096383983798/ & https://pl.pinterest.com/pin/744149538413437052/)
18.06.2020

Każda kobieta, która rozważa zrobienie sobie pierwszego tatuażu, dobrze wie, jak problematyczna jest to decyzja. Trzeba wybrać odpowiednie miejsce na ciele, a także wzór, który się nam nie znudzi. Warto również, by tatuaż symbolizował ważną dla nas ideę lub po prostu upamiętniał coś, co ma dla nas znaczenie.

Niektórzy wolą tatuować sobie na skórze obrazki, inni są zdecydowanymi zwolennikami wyrazów, zdań lub dłuższych cytatów. A te, wytatuowane piękną czcionką, najlepiej w minirozmiarze, mogą prezentować się na kobiecym ciele bardzo uwodzicielsko.

Polecamy także: Tatuaże na biodrach: Nie rzucają się w oczy i są szalenie zmysłowe ♥

Jakie słowo wytatuować? Pomysły na tatuaże dla kobiet

Jeśli nie masz w głowie konkretnego słowa, które chciałabyś sobie wytatuować, być może inspirację znajdziesz w naszej galerii. Przejrzałyśmy najpiękniejsze pomysły z Pinteresta i wybrałyśmy spośród nich 10 dziewczęcych, a jednocześnie najbardziej uniwersalnych propozycji. Każda z nich to jedno- lub dwuwyrazowe hasło, które może pasować do twojej filozofii życiowej, cech charakteru lub motywacji, którą kierujesz się na co dzień.

Wszystkie tatuaże są po angielsku, ale możesz je wytatuować w dowolnym języku.

Daj znać, czy któryś z nich skradł Twoje serce!

Polecane wideo

Najbardziej fotogeniczna dziewczyna na Pintereście. Ładna?
Najbardziej fotogeniczna dziewczyna na Pintereście. Ładna? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie