Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu

Trudno uwierzyć, że to te same osoby.
Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu
Fot. Facebook.com/Ex Treme
02.06.2020

Jeszcze do niedawna poprawianie urody było zarezerwowane tylko dla najbogatszych albo dla profesjonalistów. Kobiety, które było na to stać, kładły się pod nóż chirurga plastycznego, aby zlikwidować swoje mankamenty. Modelki prezentujące się na okładkach i sesjach zdjęciowych dla popularnych i poczytnych magazynów nie musiały decydować się na tak drastyczne kroki - wystarczył jeden dobry spec od programów do obróbki zdjęć, aby twarz i sylwetka na fotografiach prezentowały się o wiele bardziej imponująco niż w rzeczywistości. 

Zobacz również: „Nie wierzcie w to, co widzicie na Instagramie”. Rianne Meijer pokazała, jak oszukuje się followersów

Potem nastała era łatwo dostępnych programów i aplikacji do retuszowania zdjęć oraz mediów społecznościowych, wraz z ich filtrami i nakładkami, które w parę kliknięć pozwalają zupełnie zmienić wygląd danej osoby. To, co na początku było tylko zabawą, z czasem stało się wręcz normą, a użytkownicy popularnych serwisów społecznościowych regularnie wrzucają do Sieci zdjęcia, na których zupełnie nie przypominają samych siebie. Niektórzy budują na nich wręcz całą swoją internetową popularność, za którą idą kontrakty reklamowe oraz wielkie pieniądze. Fani, którzy obserwują piękne zdjęcia swoich idoli na Instagramie często nie mają pojęcia, że patrzą na pięknie wykreowaną fikcję. 

Zdjęcia chińskich influencerek bez retuszu

Właśnie tak stało się w przypadku dwóch influencerek pochodzących z Chin. Patrząc na ich zdjęcia trudno się dziwić, dlaczego ich profile w social mediach obserwują tysiące fanów, a one same robią karierę przed obiektywami fotografów. Dziewczyny wyglądają niczym filigranowe laleczki o olbrzymich oczach, małych, zgrabnych noskach i nieskazitelnej cerze. Niestety dopiero po solidnej obróbce ze strony fotografów. Ostatnio na jednym z fanpage’ów na Facebooku pojawiły się zdjęcia chińskich influencerek przed retuszem – można je rozpoznać właściwie tylko po identycznych ubraniach i pozach. Modelki nagle zdecydowanie przybrały na wadze, ich cera stała się ziemista, oczy bardziej skośne, a nosy jakby szersze. 

Zobaczcie, co jeszcze chińskie influencerki ukrywają pod warstwami filtrów i dzięki pomocy zdolnych grafików. Myślicie, że mają jeszcze szansę na karierę w modelingu? 

Polecane wideo

Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU
Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.06.2020 20:31
Jakie brzydale... I po co tak kłamać? Przecież to żałosne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2020 10:44
to już nie jest delikatne przekłamanie. To jest mega oszustwo :O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie