Nowe pośladki za 7 tysięcy

Operacja wszczepienia implantów pośladków robi furorę wśród naśladowczyń stylu Jennifer Lopez.
Nowe pośladki za 7 tysięcy
09.07.2008

Każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Niektóre z nas kochają swoje drobne niedoskonałości, a niektóre pragną boskiej aparycji nawet za duże pieniądze. Akurat operacja wszczepiania implantów pośladków nie jest szczególnie kosztowna - to kwota rzędu 6-7 tysięcy, ale wiąże się ze sporym ryzykiem i niewygodą przez okres co najmniej miesiąca.

Zabieg wykonywany pod znieczuleniem ogólnym polega na zmianie kształtu pośladków poprzez wszczepienie implantów pod, nad lub w mięśnie albo poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej. Sama operacja trwa około dwóch godzin, a już po maksymalnie dwóch dniach można wyjść ze szpitala.

Późniejsza rekonwalescencja to okres około trzech tygodni, z czego pierwszych dziesięć dni jest szczególnie uciążliwych - nie można siadać. Do w pełni normalnego życia pacjent wraca po sześciu tygodniach i może już cieszyć się swoją nową, krągłą pupą. Oczywiście jeśli nie wystąpią żadne powikłania. A należą do nich: krwiaki, blizny i różnego rodzaju infekcje. Co ważne, później kobieta musi unikać znacznych wahań wagi, bo takowe mogą doprowadzić do deformacji i wtedy konieczna jest kolejna operacja.

A wy zdecydowałybyście się na taki zabieg? A może przeprowadziłybyście go w pakiecie z wszczepieniem implantów w łydki? O tym drugim już wkrótce napiszemy.

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 02:12
Wie ktoś, gdzie można wszczepić implanty w pośladki u mężczyzny?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 02:10
Czy ktoś wie, gdzie można wszczepić implanty w pośladki dla mężczyzny?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2009 18:49
ilorazu inteligencji większego niż 75 (dziecko pięcioletnie)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2009 13:33
kto wie jaki chirurg wykonuje operacje powiększenia pośladków przez wszczepienie implantów?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2008 21:23
a ja sie nad tym zastanawiam bo tylek mam bardzo duzy i jedrny ale jak sie patrze na buffy the body czy angel lola luv to mi sie wydaje ze jest za maly i wpadam w kompleksy!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie