Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach

I obie wyglądają po prostu zjawiskowo!
Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/denisemmercedes/)
16.05.2020

Czy era wychudzonych modelek wreszcie przechodzi do historii? Już od dobrych paru lat pojawiają się głosy, że faktycznie tak się dzieje, ale póki co przemysł modowy mimo wszystko jest zdominowany przez kobiety o bardzo szczupłych, nie powiedzieć wychudzonych figurach. Jednak powoli do świata mody zaczynają przenikać także modelki prezentujące inny typ sylwetki, np. kobiece krągłości albo takie “niedoskonałości” jak cellulit czy rozstępy. 

Zobacz również: Tak wyglądają modne stylizacje gwiazd, kiedy założy je nieco większa dziewczyna

Mimo to patrząc na stylizacje prezentowane przez szczupłe modelki wiele kobiet o nieco krąglejszych kształtach automatycznie myśli: To nie dla mnie”. Wychodzą z założenia, że modne ubrania nie są dla nich, bo na ich sylwetkach będą prezentować się zupełnie inaczej. A przecież nikt nie powiedział, że najmodniejsze stylizacje są zarezerwowane tylko dla najszczuplejszych. Udowadniają to dwie przyjaciółki, Denise Mercedes oraz Maria CastellanosDenise jest modelką plus size i nosi rozmiar 44. Mimo to pokazuje, że piękno nie zna takiego pojęcia jak rozmiar. W ramach autorskiego projektu “Style Not Size” (“Styl, nie rozmiar”) Denise i Maria ubierają się w identyczne, modne stylizacje i prezentują je w mediach społecznościowych, przede wszystkim na TikToku. Ich filmiki zostały obejrzane w sumie już ponad 30 milionów razy! 

Zobaczcie najlepsze stylizacje Denise i Marii. Jak podoba wam się ich akcja? 

Polecane wideo

„Jesteśmy duże i szczęśliwe”. Mamy plus size wychodzą z ukrycia
„Jesteśmy duże i szczęśliwe”. Mamy plus size wychodzą z ukrycia - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 10:16
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz figurena jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 26.05.2020 18:13
Uważam, że trzeba się akceptować, ale trzeba też walczyć ze swoimi słabościami. Sama długo miałam nadwagę, ale wzięłam się za siebie! Zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i jestem z niego mega zaodowolona!
odpowiedz
Facet (Ocena: 5) 18.05.2020 14:18
Gruba w baba w obcisłych ubraniach to jak baleron związany sznurkiem w do wędzenia. To obrzydliwe i niesmaczne.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.05.2020 14:04
Dla niektórych mężczyzna zaczyna się od 180 cm, a dla innych piękna kobieta to ta, której rozmiar nie przekracza 38. Wszyscy to wiedzą, że modelki plus size są po to, aby grube kobiety były przekonane o swojej atrakcyjności. Dlaczego nie ma modelek ze średnim rozmiarem? Tylko chude i grube kobiety istnieją na świecie? Nie sądzę. Oczywiście, że tylko szczupła wygląda lepiej i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.05.2020 15:56
W niektorych stylizacjach obie wygladaja zle, ale I tak to nosza bo Fajnie wyglada na insta ale w rzewistosci to masakra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie