Pierwsze wyraźne zmarszczki? Znamy błyskawiczne sposoby, aby się z nimi uporać!

Piszemy o trzech innowacyjnych laserach, które skutecznie usuną ten problem.
Pierwsze wyraźne zmarszczki? Znamy błyskawiczne sposoby, aby się z nimi uporać!
Fot. iStock
27.11.2019

Laser to urządzenie, które zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. Z jego pomocą można zdziałać cuda – wykonać trwałą depilację, usunąć niechciany tatuaż, zamknąć popękane naczynka, a nawet wykorzystać go jako precyzyjne narzędzie do zabiegów chirurgii plastycznej. Jednym z najpopularniejszych zastosowań laseroterapii jest odmładzanie skóry twarzy. Do laserowego usuwania zmarszczek służy kilka innowacyjnych urządzeń. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich.

1. Usuwanie zmarszczek laserem Cutera Excel V+ Genesis V

„Cutera Excel V+ Genesis V umożliwia wszechstronne laserowe odmładzanie” – podkreślają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawieoprócz usuwania zmarszczek, zamyka też popękane naczynka, redukuje zaczerwienienia i spłyca blizny. Na czym polega laserowe usuwanie zmarszczek za pomocą lasera Cutera? Urządzenie dysponuje dwiema długościami fal (1064 nm i 532 nm), dzięki czemu impulsy lasera docierają do głębokich warstw skóry, gdzie działają stymulująco na produkcję kolagenu. W rezultacie oznaki starzenia stają się mniej widoczne, wyrównuje się koloryt skóry, popękane naczynka znikają. Zaletą tego lasera na zmarszczki jest to, że można go zastosować na wszystkich typach skóry. Spektakularny efekt odmłodzenia osiągany jest bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Optymalne rezultaty uzyskiwane są najczęściej po serii 4-6 zabiegów.

2. Discovery Pico – laser pikosekundowy na zmarszczki

Discovery Pico to szczególny rodzaj lasera, który pracuje w trybie pikosekundowym. Pozwala to na osiągnięcie maksymalnej mocy szczytowej w ultrakrótkich impulsach. W wyniku przegrzania struktur skóry laser pikosekundowy pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Wzmożona produkcja włókien kolagenowych zainicjowana przez Discovery Pico przynosi doskonałe rezultaty w laserowym odmładzaniu twarzy. Podobnie jak laser Cutera Excel V+ Genesis V jest urządzeniem wszechstronnym i wielofunkcyjnym, więc oprócz usuwania zmarszczek, pomaga też w pozbyciu się innych oznak starzenia.

Odmładzające działanie lasera pikosekundowego:

  • usuwanie zmarszczek, m.in. pod oczami, na czole, zmarszczek mimicznych i bruzd palacza, 
  • redukcja przebarwień,
  • wyrównanie kolorytu cery,
  • poprawa napięcia i gęstości skóry,
  • likwidacja blizn potrądzikowych.

Laser na zmarszczki Discovery Pico zapewnia kompleksowe odmłodzenie, wygładzenie nierówności i rozświetlenie skóry twarzy. Najlepsze rezultaty osiągane są po przeprowadzeniu serii co najmniej trzech zabiegów.

3. Laser frakcyjny na zmarszczki Alma Harmony iPixel

Laserowe usuwanie zmarszczek laserem frakcyjnym umożliwia przeprowadzenie resurfacingu twarzy, czyli szybkiego i bardzo precyzyjnego zabiegu, który polega na przegrzaniu termicznym skóry na niewielkich obszarach. Procedura polega na wykonaniu kontrolowanych mikrourazów w postaci małych punktów trafiających w źródło problemu, a oszczędzających okoliczne, zdrowe tkanki. Laser na zmarszczki iPixel działa ablacyjnie, czyli narusza zewnętrzne warstwy naskórka poprzez odparowanie wody, co powoduje efekt złuszczenia. Po maksymalnie kilku tygodniach, gdy wszystkie zaczerwienienia i strupki znikną, można cieszyć się długotrwale odmłodzoną skórą twarzy. Cera odzyskuje młody wygląd i blask, wyrównuje się koloryt, znikają bruzdy, zmarszczki oraz inne nierówności. Laseroterapia Alma Harmony iPixel pomaga również w ukształtowaniu naturalnego owalu twarzy. Przeważnie zaleca się przeprowadzenie serii 3-5 zabiegów.

Twoja skóra wymaga odmłodzenia? Poznaj więcej nowoczesnych zabiegów na zmarszczki na: https://klinikamiracki.pl

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy
Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie