Przez koronawirusa kobiety masowo golą się na zero. Dlaczego decydują się na ten drastyczny ruch?

Powody tej decyzji są naprawdę zaskakujące.
Przez koronawirusa kobiety masowo golą się na zero. Dlaczego decydują się na ten drastyczny ruch?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rockthatbuzz/)
03.04.2020

W związku z pandemią koronawirusa, która wciąż rozprzestrzenia się po świecie, nasze życie diametralnie się zmieniło i obecnie przypomina wyjątkowo oryginalny film katastroficzny. W wielu aspektach życie po prostu stanęło. Wiele rzeczy i możliwości, które do tej pory uznawaliśmy za całkowanie normalne i oczywiste nagle przestało być dostępnych. Póki co nie możemy zrobić nic innego, jak tylko dostosowywać się do apeli władz, nie wychodzić z domu, jeśli nie jest to absolutnie konieczne i czekać, aż sytuacja wreszcie wróci do normy. 

Zobacz również: „Pandemiczna grzywka”. Dziewczyny znudzone kwarantanną masowo sięgają po nożyczki

W związku z przymusową kwarantanną domową obecnie nie ma mowy o chociażby takich usługach, jak pójście do fryzjera. Dla wielu osób jest to spory problem i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Niektórzy decydują się na naprawdę drastyczne rozwiązania. Okazuje się, że dobie koronawirusa coraz więcej kobiet postanawia zgolić swoje włosy na zero. Skąd taka decyzja? Jak tłumaczą, niektóre z nich od zawsze chciały wypróbować zupełnie nowy wizerunek, a w obliczu niepewnych czasów i stresu teraz wreszcie poczuły, że taka zmiana może dodać im siły. Inne mówią, że po prostu nie chcą przejmować się długotrwałą stylizacją długich kosmyków, więc sięgnięcie po maszynkę do golenia to dla nich obecnie najlepsze rozwiązanie.  

Niezależnie od powodów, jakie za tym idą, liczba zdjęć kobiet z ogolonymi głowami na Instagramie rośnie z dnia na dzień. Te metamorfozy dosłownie zapierają dech w piersiach, co zobaczycie w galerii poniżej. Zdecydowałybyście się na tak odważny krok? 

Polecane wideo

Nie uwierzysz, co stało się z włosami tych dziewczyn po wizycie u fryzjera… Mamy ZDJĘCIA!
Nie uwierzysz, co stało się z włosami tych dziewczyn po wizycie u fryzjera… Mamy ZDJĘCIA! - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.27 / 5
Shamy Noi (Ocena: 1) 09.11.2020 19:20
To jest tak pojebane,nie słucham rządu, jestem młody mam w dupie pandemię i nie jestem łysy:)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.06.2020 22:25
Robcie co chcecie tylko nie oczekujcie sympati i zachwytu innych po takich cczynach ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2020 08:40
Też obciełam sie na łyso i jest to mega uczucie, takiej wolności 🤗. Mąż zachwycony...sam mi pomagał 😉
odpowiedz
Alinka (Ocena: 5) 29.04.2020 16:05
Ja też obcięłam sporo włosów, bo były zniszczone, teraz mam zamiar zapuścić w 100% naturalne i dbać o nie, łykam witaminy medere look, żeby rosły jak najszybciej i były gęstsze, już po 1,5 miesiąca pojawiło mi się dużo baby hair, zamówiłam też naturalne oleje żeby zadbać o nie na długości
odpowiedz
Justa (Ocena: 5) 25.04.2020 19:55
A ja właśnie zgoliłam włosy na głowie zupełnie na gładko do skóry. Zawsze chcialam to zrobić i właśnie nadszedł ten moment. Uczucie jest mega fajne i niesamowite. Na pewno z takim lookiem pozostanę na dłużej... Mój facet jest absolutnie fanem takiej stylizacji, a ja tylko się upewniłam w tym że to było najlepsze co mogłam zrobić, bo jak nie teraz to kiedy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie