Atrakcyjne kobiety zawsze robią te 5 rzeczy. Czego możesz się od nich nauczyć?

Uchodzą za ideały kobiecości, ale uwierz nam – wcale się takie nie urodziły.
Atrakcyjne kobiety zawsze robią te 5 rzeczy. Czego możesz się od nich nauczyć?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/615585842803578103//https://pl.pinterest.com/pin/646829565218446966/)
29.03.2020

Czy istnieje kobieta idealna? Mówi się przecież, że ideały nie istnieją. A jednak każda z nas przynajmniej raz w życiu taką spotkała. To kobieta, której nie jest w stanie oprzeć się żaden mężczyzna, a kobiety z całego serca jej zazdroszczą, ale jednocześnie nie są w stanie jej nie podziwiać. Nawet jeśli nie rozumieją, co takiego właściwie wszyscy w niej widzą.

Zobacz również: „Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna

Wobec tego jak to możliwe, że pozoru zupełnie przeciętna kobieta w męskich oczach staje się ideałem atrakcyjności? To m.in. dlatego, że atrakcyjne kobiety zawsze trzymają się pewnych reguł i mają swoje małe rytuały, o których nigdy nie zapominają. W czym tkwi ich sekret? Zobacz, o jakich rzeczach atrakcyjna kobieta pamięta zawsze i wszędzie.

Sekrety atrakcyjnych kobiet

Dba swój wygląd

Atrakcyjna kobieta jest zupełnie taka, jak ty. To oznacza, że ona również budzi się co ranka z włosami w nieładzie i podkrążonymi oczami. Ale każdego ranka poświęca czas na to, aby dokładnie zadbać o swój wygląd. Wypełnia wszelkie rytuały pielęgnacyjne, dba o to, by jej cera była nawilżona i rozświetlona, a włosy lśniące i miękkie w dotyku. Nie jest żadnym wyjątkiem i w jej przypadku ta cała “magia” wcale nie dzieje się sama – musi sama o to zadbać i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Nie oszczędza na kosmetykach

Kobieta, która zwraca na siebie uwagę każdego mężczyzny nie ogranicza się jedynie do wielofunkcyjnego kremu i jednej szminki. Stawia na dogłębną i kompleksową pielęgnację. Wie, jak ważne jest nie tylko regularne stosowanie serum, kremu do twarzy oraz pod oczy, ale również różnego rodzaju maseczek czy peelingów. Nie boi się też eksperymentować z makijażem. Dzięki temu doskonale wie, jak umalować się na każdą okazję i zawsze ma pod ręką odpowiednie kosmetyki.

Sekrety atrakcyjnych kobiet

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/290130400988922273/)

Regularnie ćwiczy

To prawda, podobno istnieją kobiety, które mogą jeść do woli to, na co tylko mają ochotę i nie uprawiać żadnej formy aktywności fizycznej, a mimo tego móc pochwalić się idealną figurą. Ale cała reszta musi na nią zapracować - dotyczy to zdecydowanej większości kobiet, które są powszechnie uważane za atrakcyjne. One doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aby czuć się komfortowo w swoim ciele, trzeba się trochę wysilić i regularnie odwiedzają siłownię albo uprawiają inny rodzaj treningu.

Jest pewna siebie

Gdyby zapytać mężczyzn jaka kobieta jest ich zdaniem atrakcyjna, wiele z nich bez zastanowienia odpowiedziałaby przede wszystkim: “Pewna siebie!”. A to cecha, która nie ma nic wspólnego z wyglądem. Owszem, gdy czujesz się komfortowo i pięknie w swojej skórze wówczas epatujesz naturalnym blaskiem, ale pewność siebie bierze się przede wszystkim z wnętrza. Potwierdzi to każda kobieta, która może nie nosi rozmiaru S, ale za to nie może opędzić się od adoratorów. Atrakcyjna kobieta to taka, która nie przejmuje się opinią innych ludzi na swój temat i doskonale zna swoją wartość oraz nigdy jej nie umniejsza.

Pracuje nad swoimi wadami

W przeciwieństwie do tego, co próbuje ci wmówić Instagram i inne media społecznościowe, na świecie nie ma ludzi idealnych. Idealna kobieta także nie istnieje. Każdy z nas ma jakieś kompleksy i cechy, które są powszechnie uważane za wady, albo coś, co po prostu nie pasuje nam we własnym wyglądzie. Ale w przypadku atrakcyjnej kobiety to wcale nie spędza jej snu z powiek. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i nad nimi pracuje albo znajduje sposoby, aby je ukryć lub zminimalizować. Jednocześnie jest mistrzynią w eksponowaniu swoich atutów. Dzięki temu nikt nawet nie zauważa jej niedoskonałości i w oczach innych ludzi jest właśnie chodzącym ideałem.

Zobacz również: Tak podobno wygląda idealna Polka. Internauci wściekli się, kiedy to zobaczyli

Polecane wideo

Faceci tracą dla niej głowę. Twierdzi, że jest ucieleśnieniem ich marzeń
Faceci tracą dla niej głowę. Twierdzi, że jest ucieleśnieniem ich marzeń - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Megg (Ocena: 5) 09.02.2021 13:30
Ładna i atrakcyjna kobieta zawsze, ale to zawsze jest zadbana i pachnąca i po prostu musi chcieć zwracać na siebie uwagę i być pewna siebie...ot to cała filozofia:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 10:22
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz figurena jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
odpowiedz
Julka (Ocena: 5) 29.03.2020 19:18
Moim zdaniem jednak duże znaczenie ma ładna figura. Sama miałam bardzo długo problemy z nadwagą. Postanowiłam się jednak za siebie zabrać i kupiłam catering dietetyczny warszawski dzień i waga faktycznie zaczęła spadać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2020 08:39
Dla mnie ładna kobieta jest po prostu ładna i zadbana a brzydka przeciwieństwem. Żadna wyższa logika.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie