Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego

Internet podbija kolejny wyjątkowo niebezpieczny trend...
Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego
Fot. Unsplash
07.03.2020

Pokolenie Z, czyli dzisiejsi nastolatkowie i młodzi dorośli nie znają świata bez technologii. Gdy byli małymi dziećmi Internet był już normą, a wraz z nim pojawiły się media społecznościowe. Ta generacja wcześnie zaczęła swoją przygodę z komputerami, tabletami i smartfonami i nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak wyglądało życie w wersji analogowej. Pełnymi garściami czerpie z dobrodziejstw Internetu, ale też często wpada w pułapki, które tam na nich czyhają, i które mogą im poważnie zaszkodzić. 

Zobacz również: Absurdalny test piękna. Nastolatki owijają brzuchy słuchawkami do telefonu

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym, niebezpiecznym trendzie, który opanował media społecznościowe, zwłaszcza w Azji. Chodzi o tzw. earphones challenge, które polegało na tym, że nastolatki owijały się w talii słuchawkami od telefonu, by przekonać się, czy są wystarczająco szczupłe. Teraz przyszła moda na nowe, nie mniej niebezpieczne i – nie bójmy się tego słowa  głupie internetowe wyzwanieChinską platformę społecznościową Weibo podbija tzw. lipstick challenge. Polega na tym, że nastolatki próbują ustawić w pozycji pionowej szminkę na swoich obojczykach by pokazać, jak są szczupłe. W wyzwaniu wzięły udział już setki osób, a wszystko zaczęło się od chińskiej aktorki Chen Shu, która jako pierwsza zaprezentowała swoje wyjątkowe “zdolności” i zachęcała innych, aby poszli w jej ślady. Filmik, na którym Chen Shu zapoczątkowuje “lipstick challenge” został obejrzany ponad 200 mln razy w ciągu zaledwie 24 godzin. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. 

Zobaczcie, jak chińskie nastolatki biorą udział w wyzwaniu ze szminką i obojczykami w roli głównej oraz jak im idzie. Tylko prosimy – nie naśladujcie ich... 

Polecane wideo

Idealna twarz istnieje. Wyróżnia ją jeden charakterystyczny szczegół
Idealna twarz istnieje. Wyróżnia ją jeden charakterystyczny szczegół - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 3) 07.03.2020 13:03
Mam tak rozwinięte miesnie, że nie zrobię tego. Więc jestem chuda z mięśniami czy gruba przez miesnie? 😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie