Modelka boi się o swoje życie. Wszystko z powodu olbrzymiego (i naturalnego!) biustu

Jej piersi w rozmiarze 34KK wzbudzają wielkie emocje - nie zawsze pozytywne...
Modelka boi się o swoje życie. Wszystko z powodu olbrzymiego (i naturalnego!) biustu
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/artdikaya_/)
27.02.2020

Ładny kobiecy biust w większości przypadków uchodzi za niewątpliwy atutU wielu kobiet wywołuje pewność siebie i poczucie atrakcyjności, a dla mężczyzn jest po prostu atrakcyjny wizualnie – to jedna z ulubionych części kobiecego ciała dla wielu przedstawicieli płci męskiej. Ale okazuje się, że ładny biust może stać się także pretekstem do pogróżek i gróźb śmierci. I wcale nie jest to żart. 

Zobacz również: Jej olbrzymie piersi są dla niej błogosławieństwem i... przekleństwem. Z ich powodu grożą jej śmiercią!

Właśnie tego typu pogróżki niemalże codziennie otrzymuje Anastasiya Berthier z Moskwy, a wszystko z powodu jej bardzo okazałych piersi. Anastasiya ma biust w rozmiarze 34KK i przekonuje, że to dar od samej Matki Natury, w który nigdy nie ingerowała. Dodaje, że mimo iż z powodu olbrzymich piersi ciężko jej znaleźć ubrania oraz często cierpi na bóle pleców, nie zamieniłaby się na biust z żadną kobietą. 

Nigdy nie poddałam się żadnej operacji biustu. Matka Natura była wobec mnie bardzo szczodra. Jako nastolatka wstydziłam się moich dużych piersi. W wieku 15 lat nosiłam już miseczkę D. Ale gdy dorosłam, nauczyłam się akceptować siebie i moje ciało, a nawet czerpać z niego korzyści. Na świecie nie ma wielu kobiet, które miałyby naturalne piersi w moim rozmiarze, zgrabne ciało i ładną twarz, więc dlaczego miałabym się z tego nie cieszyć? 

Jednak olbrzymie piersi Anastasiyi są nie tylko powodem zachwytu, ale też nachalnych, a wręcz agresywnych wiadomości ze strony nieznajomych mężczyzn. Kobieta miała już do czynienia ze stalkerami, którzy prześladowali ją i jej rodzinę oraz przyjaciół, co trwało całymi latami. Wszystko w nadziei, że uda im się dotrzeć do obiektu swoich westchnień. Jeden z internetowych “adoratorów” zagroził, że podetnie sobie żyły, jeśli Anastasiya nie odpisze na jego wiadomości.  

Na świecie jest dużo chorych ludzi, którzy mogą być niebezpieczni, jeśli mają obsesję na twoim punkcie. Mam jednak wielu wielbicieli i naprawdę kocham moich fanów, są dla mnie wielką inspiracją. Otrzymuję od nich dużo wsparcia i pomysłów. Moje ulubione komentarze to te od kobiet. Kiedy kobieta cię komplementuje to zawsze wielka przyjemność, ale rzadko się to zdarza. Uwielbiam też, kiedy obserwujący doceniają moją filozofię i życiowe rady. 

Zobaczcie, jak wygląda całkowicie naturalny biust Anastasiyi w rozmiarze 34KK. Myślicie, że jej piersi to naprawdę dar Matki Natury? 

Polecane wideo

Blogerka plus size zdradziła, dlaczego nie ma zamiaru schudnąć. „Wolę być większa i zdrowa psychicznie”
Blogerka plus size zdradziła, dlaczego nie ma zamiaru schudnąć. „Wolę być większa i zdrowa psychicznie” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
Nela (Ocena: 5) 28.02.2020 17:36
Przecież biust tak samo jak można powiększyć, można również operacyjnie zmniejszyć. Mogę polecić świetnego chirurga, dr Annę Olender. Moim zdaniem jest jednym z najlepszych specjalistów w naszym kraju.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 27.02.2020 22:36
Biedna, na starość będzie kaleką. Plus jest taki, że ma w wyposażeniu poduszki powietrzne, utonąć też raczej nie utonie :) :) :) :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie