Zostali uznani za najbrzydszych mężczyzn na świecie. Teraz odpowiadają na te „zarzuty”

Oni sami postrzegają się zupełnie inaczej!
Zostali uznani za najbrzydszych mężczyzn na świecie. Teraz odpowiadają na te „zarzuty”
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/668573507164357303//https://pl.pinterest.com/pin/808114726869175147/)
24.02.2020

Jakiś czas temu pisaliśmy o rankingu stworzonym przez ekskluzywny portal randkowy BeautifulPeople.com. Jest to serwis zrzeszający tylko najpiękniejszych singli z całego świata, a swój profil mogą tam założyć tylko wybrani. Na podstawie liczby pozytywnie rozpatrzonych aplikacji stwierdzono, że najprzystojniejsi mężczyźni na świecie to obywatele pewnego skandynawskiego kraju... 

Zobacz również: Mężczyźni z tych krajów nie mają sobie równych. Są najprzystojniejsi na całym świecie

W rankingu strony BeautifulPeople.com znaleźli się także Polacy, ale nie mają się z czego cieszyć. Zajęli przedostatnie miejsce. Gorzej od naszych rodaków wypadli tylko Irlandczycy i to właśnie oni zostali uznani za najbrzydszych mężczyzn na świecie. Ale również ich sąsiedzi, czyli obywatele Wielkiej Brytanii nie zostali dobrze ocenieni - zajęli miejsce trzecie od końca. Trudno się dziwić, że wyniki rankingu wzbudziły wiele emocji właśnie w tych dwóch wyspiarskich krajach. Dziennikarze brytyjskiego portalu unilad.co.uk poprosili swoich rodaków oraz kolegów z Irlandii o skomentowanie tego plebiscytu. Oto, co mieli do powiedzenia na temat swoich niezbyt pochlebnych ocen. 

PS: Materiał ilustrujemy zdjęciami znanych Brytyjczyków i Irlandczyków. Myślicie, że potwierdzają opinie na temat urody mężczyzn z tych krajów?

Zupełnie nie zgadzam się z tymi wynikami. To fakt, że Irlandczycy widzą światło słoneczne tylko przez 3 godziny w roku i dlatego nasza skóra jest praktycznie przezroczysta, ale z drugiej strony mamy świetne poczucie humoru. To musi mieć jakieś znaczenie 

- Robbie, Armagh (Irlandia Północna)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Projections Podcast (@projectionspodcast) on

To może zabrzmieć głupio, ale myślę, że nasza okropna pogoda ma wielki wpływ na naszą słabą ocenę. W cieplejszych krajach faceci bardziej chcą chwalić się ciałem i wyglądać dobrze, więc chodzą na siłownię itd. Tutaj, w Wielkiej Brytanii, nie mamy zbyt często ładnej pogody, więc nie jest to tak zachęcające 

- Ryan, Blackpool (Wielka Brytania) 

No cóż, może nie jestem najprzystojniejszy, ale my, Irlandczycy, przynajmniej mamy urok osobisty, osobowość oraz najseksowniejszy akcent na świecie. Co takiego mają Szwedzi poza tym, że są najbardziej atrakcyjni? 

- Thomas, Belfast (Irlandia Północna)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VINTAGE 🇩🇪 (@______vintage_) on

W świecie wirtualnych randek pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jesteśmy zaprogramowani w taki sposób, aby przesuwać kciukiem albo dawać komuś lajka na podstawie pierwszego wrażenia. I chociaż stomatologia estetyczna w Wielkiej Brytanii staje się coraz bardziej popularna, przed nami jeszcze długa droga, zanim będzie tak dostępna jak w Stanach Zjednoczonych. Wydaje mi się, że reszta świata wciąż wyznaje przekonanie, że faceci z Wielkiej Brytanii mają złe uzębienie, ale staramy się to zmienić! 

- Theo, Manchester (Wielka Brytania)  

David Gandy. David Beckham. David Bowie. Co wszyscy ci mężczyźni mają wspólnego? Poza tym, że każdy z nich ma na imię David i wygląda świetnie w obcisłych spodniach? Są powszechnie uznawani za bardzo przystojnych. Czego więc to dowodzi? Że być może kilkunastu informatyków z Los Angeles nie chce, by w centrum uwagi znaleźli się przystojni faceci z Wielkiej Brytanii. Nie docenili nas należycie. 

- Connor, Essex (Wielka Brytania) 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Les Ravageurs (@lesravageurs) on

Jak oceniacie te wyjaśnienia z ust rzekomo najbrzydszych mężczyzn na świecie? Zgadzacie się z tym, że są wyjątkowo mało atrakcyjni? 

Zobacz również: Wiemy, kto jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. To udowodnione naukowo!

Polecane wideo

Na punkcie tego przystojnego pilota zwariowała cała Ameryka. Kim jest Pilot Pete?
Na punkcie tego przystojnego pilota zwariowała cała Ameryka. Kim jest Pilot Pete? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 19:04
Te rankingi są kompletnie bezsensowne. W każdym kraju są przystojni i mniej atrakcyjni mężczyźni, a to że urodziłeś się w jakimś kraju nie oznacza od razu, że jesteś ładny lub brzydki. Tym bardziej, że każdy ma swój gust.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 09:56
Te rankingi są obrzydliwe... A potem wielkie zdziwienie, że ludzie mają kompleksy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 07:03
Kto robi w ogóle takie rankingi... Ci co sami maja problem z samoakceptacja...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie