Na punkcie tego przystojnego pilota zwariowała cała Ameryka. Kim jest Pilot Pete?

Na Instagramie ma już prawie 2 miliony obserwujących!
Na punkcie tego przystojnego pilota zwariowała cała Ameryka. Kim jest Pilot Pete?
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/pilot_pete)
21.02.2020

“The Bachelor” to randkowe reality show, na punkcie którego zwariowała cała Ameryka. Program jest nadawany od 2002 roku i właśnie trwa jego kolejny, już 24. sezon. Zgodnie z jego zasadami o względy kawalera do wzięcia walczy 30 kobiet, które na różnych etapach są eliminowane. Nie brakuje oczywiście zwrotów akcji oraz trudnych decyzji i złamanych serc. Nic więc dziwnego, że “The Bachelor” cieszy się olbrzymią oglądalnością, a jego uczestnicy jeszcze na długo po zakończeniu zdjęć mogą cieszyć się rozpoznawalnością i karierą w mediach. 

Zobacz również: Ma na koncie prawie 130 mln zł, ale wciąż szuka miłości. Odpowiesz na jego ogłoszenie?

W tym roku kawalerem, który szuka w programie prawdziwej miłości jest 28-letni Peter Weber, znany także jako Pilot PeteNie jest to jednak jego pierwsza przygoda z tą produkcją. W 2019 roku Peter był jednym z uczestników programu “The Bachelorette”, w którym to panowie ubiegają się o względy atrakcyjnej singielki. Pilot Pete, który konkurował o zainteresowanie byłej Miss Alabama, ostatecznie zajął 3. miejsce i został przez nią wyeliminowany w pierwszej części finałowego odcinka. 

Co wiemy o Peterze Weberze? 28-latek pochodzi z Kalifornii, ze strony ojca ma korzenie niemieckie, a jego matka jest Kubanką. Co ciekawe, ojciec Petera sam jest pilotem, a jego matka pracowała jako stewardessa. Kawaler do wzięcia ma też młodszego brata, który - niespodzianka - również jest pilotem. Jako dziecko Pete próbował swoich sił w aktorstwie - zagrał w jednym odcinku telenoweli “Days of Our Lives”. Obecnie, poza szukaniem miłości na wizji, Weber pracuje jako pilot dla linii lotniczych Delta Air Lines. 

Zobaczcie, jak wygląda Pilot Pete, o względy którego walczą uczestniczki reality show, a do którego reszta Amerykanek wzdycha przed telewizorami. Myślicie, że znajdzie miłość? 

Polecane wideo

Słodkie ciacha na Tłusty Czwartek. Smacznego!
Słodkie ciacha na Tłusty Czwartek. Smacznego! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie