Ma na koncie prawie 130 mln zł, ale wciąż szuka miłości. Odpowiesz na jego ogłoszenie?

Wreszcie jest gotowy się ustatkować, ale ma pewne wymagania...
Ma na koncie prawie 130 mln zł, ale wciąż szuka miłości. Odpowiesz na jego ogłoszenie?
Fot. Twitter.com (twitter.com/Andy_Scott_REL)
17.02.2020

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają... Chociaż niektórzy twierdzą, że woleliby płakać w Ferrari niż w zwykłym miejskim autobusie. Inni dodają, że wprawdzie pieniądze nie zapewniają szczęścia, ale zakupy na bogato to już zupełnie inna bajka. Jednak ci, którzy mają na koncie grube miliony, a mimo to nie potrafią poukładać sobie życia osobistego przekonują, że chętnie zamieniliby wszystkie pieniądze świata na prawdziwą miłość. 

Zobacz również: Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę?

Tak jak 41-letni Andy Scott, brytyjski milioner, który zgromadził na swoim koncie sumę aż 25 mln funtów, czyli prawie 130 mln zł. Mimo to mężczyzna nie potrafi znaleźć miłości, a każdy jego związek prędzej czy później dobiega końcaW rozmowie z mediami Andy zdradził, że wcześniej był “poślubiony sukcesowi”, a jego życiowym celem było przede wszystkim pomnażanie fortuny dzięki biznesowi – Scott jest założycielem i prezesem firmy inwestycyjnej REL Capital. Teraz jednak chce wreszcie się ustatkować i założyć rodzinę. Nie zamierza jednak zdecydować się na pierwszą lepszą kandydatkę.  

Znalezienie równej partnerki staje się tym trudniejsze, im większe sukcesy odnosisz. Twoja pula odpowiednich kandydatek gwałtownie się zmniejsza, a znalezienie właściwej osoby, niezależnej finansowo, która mogłaby tak po prostu wyruszyć z tobą w rejs albo spędzić albo na południu Francji jest bardzo trudne. 

Swój pierwszy milion Andy zarobił w wieku zaledwie 26 lat! Niestety 4 lata później jego fortuna przepadła w związku z kryzysem finansowym. Mężczyzna spędził ostatnią dekadę próbując odbudować swój biznes – z olbrzymim skutkiem. Dziś może pochwalić się m.in. Rolls Roycem, jachtem oraz luksusowymi posiadłościami w Londynie oraz na południu Francji, a także prywatnym odrzutowcem. Niestety całe to bogactwo nie przyniosło mu szczęścia w miłości. W związku z tym zapisał się na hipnoterapię.  

Chodzę na hipnoterapię i zdałem sobie sprawę z tego, że się starzeję. Terapeuta powiedział mi, że gdybym włożył tyle samo wysiłku w szukanie partnerki, co w pracę, pewnie już bym kogoś spotkał. Bycie biznesmenem jest bardzo samotne i jeśli nie masz nikogo, z kim mógłbyś dzielić wzloty i upadki, zaczynasz kwestionować to, za czym podążasz i co robisz. W związku z tym pogon za sukcesem może uczynić nas nieszczęśliwymi, jeśli nie jesteśmy w stanie znaleźć szczęścia w innych aspektach życia. 

Teraz Andy szuka swojej kobiety idealnej. Jakie wymagania ma wobec kandydatek? Ma to być kobieta: 

  • inteligenta i wyjątkowa, która nie bierze siebie zbyt poważnie, prowadzi interesujące życie, ma bogate doświadczenia i osiągnięcia 
  • piękna i wysportowana oraz dumna ze swojego wyglądu (sam Andy trenuje 5 razy w tygodniu) 
  • nieuzależniona od mediów społecznościowych i telefonu, żeby była w stanie go wyłączyć i doceniać małe rzeczy 
  • szczera i godna zaufania 
  • gotowa mieć dzieci i ustatkować się, ale nie powinna wychodzić z założenia, że życie kończy się po urodzeniu dzieci 

Zobaczcie, jakie bajkowe życie prowadzi 41-letni multimilioner. Odpowiedziałybyście na jego ogłoszenie matrymonialne? 

Polecane wideo

Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko!
Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2020 08:39
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.. PV
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.02.2020 20:06
Przede wszystkim taki sposób szukania kandydatki jest zalosny... Pewnej znanej odchudzonej dziennikarce sportowej ogłaszanie w tabloidach, ze szuka partnera, nie wyszło na dobre. A tak naprawdę to ten typ sprawdza, jakie baby są glupie i robi kolejny shit-test, szukając tak kandydatki. Zupełnie jak ten podstarzaly Azjata, który ogłosił casting na młoda d*pe, któraą zabierze ze sobą w kosmos na wycieczke. Po czym oczywiście się wycofał :) szkoda, że takich rzeczy nie wylapujecie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2020 13:42
Kobieta to nie przedmiot. Może sobie mieć wymagania ale nie dzielić się nimi na forum. NIkt nie jest idealny na tyle żeby żądać czegoś. Nawet jeśli ma fabrykę pieniędzy.
zobacz odpowiedzi (2)
Mmm (Ocena: 5) 17.02.2020 12:05
Skopiowaliscie z daily mail. Facet jest smieszny. Chce kobiete z wlasna kasa i kariera ale taka ktora bedzie na kazde zawolanie. Niech spada
odpowiedz

Polecane dla Ciebie