Strzała Amora, serduszko, inicjały ukochanego. Walentynkowe trendy w... depilacji intymnej

W lutym salony kosmetyczne przeżywają prawdziwe oblężenie!
Strzała Amora, serduszko, inicjały ukochanego. Walentynkowe trendy w... depilacji intymnej
Fot. Unsplash
12.02.2020

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami wiele par już planuje romantyczne randki, prezenty albo niespodzianki, którymi będzie chciało się nawzajem zaskoczyć. To ten czas w roku, w którym wzrosty sprzedaży notują zwłaszcza salony z bielizną, ale także salony kosmetyczne nie mogą narzekać na brak klientek. To dlatego, że z myślą o Walentynkach wiele kobiet chce zaskoczyć swoich ukochanych oryginalnymi wzorkami w okolicach intymnych. 

Zobacz również: Jak owłosienie łonowe działa na facetów? Tego się nie spodziewasz!

Już na długo przed 14 lutego w wielu salonach oferujących usługę depilacji intymnej trudno umówić się na wizytę. “To ten czas w roku, gdy ludzie stają się bardziej żądni przygód. Jeśli romantyczna kolacja potoczy się pomyślnie, chcą być w stanie zaskoczyć swoich partnerów - wyjaśnia w rozmowie z mediami Ramon Padilla z salonu StripMinistry of Waxing. Dodaje, że jego salon jest w pełni zabukowany co najmniej przez cały tydzień poprzedzający Walentynki, oraz że jego klientki mają o wiele bardziej zróżnicowane i kreatywne życzenia niż tradycyjna depilacja brazylijska.  

“W Walentynki otrzymujemy wiele próśb dotyczących depilacji w różne wzory. Najbardziej popularne to serduszka, ale klientki życzą sobie także inicjały, gwiazdki, błyskawice, a nawet twarze” - mówi Natalia Romanenko z tego samego salonu. Dodaje jednak, że często musi nieco sprowadzać swoje klientki na ziemię: “Musimy ukierunkowywać ich oczekiwania. Jesteśmy specjalistami w usuwaniu owłosienia, a nie w tworzeniu arcydzieł” 

Fot. iStock

Podobne życzenia przedstawiają kobiety zgłaszające się także do innych salonów kosmetycznych. “Jeśli nie decydują się na pełną depilację, najczęściej proszą o literkę “V”, strzałę Amora albo błyskawicę” - ujawnia Candance Spilman z salonu Bliss, a jej koleżanka dodaje: “W zeszłym tygodniu jednak z moich klientek zażyczyła sobie literkę “T”, od imienia Tom” 

Oprócz tego niezmienną popularnością cieszą się też bardziej klasyczne formy depilacji, ale z oryginalnym akcentem. Oto lista trendów w depilacji intymnej, na które kobiety najchętniej decydują się w związku z Walentynkami:  

  • francuski trójkąt 
  • litera V 
  • inicjały 
  • strzała Amora 
  • gwiazdka 
  • błyskawica 
  • serduszko 
  • kwadrat 

Wypróbowałybyście którąś z takich oryginalnych depilacji? 

Zobacz również: „Włosy łonowe to naturalna sprawa”. Te dziewczyny nie golą bikini i pokazują odważne zdjęcia

Polecane wideo

Romantyczne, pastelowe włosy na Walentynki. Zobacz najpiękniejsze inspiracje!
Romantyczne, pastelowe włosy na Walentynki. Zobacz najpiękniejsze inspiracje! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Agnieszka (Ocena: 5) 12.03.2020 21:09
Ja zdecydowanie bardziej wole skorzystać z depilacji laserowej w okolicach bikini. Od jakiegoś czasu chodzę regularnie do Nuvu Estetic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Mają skuteczne i nowoczesne urządzenie do depilacji dzięki któremu ja nie miałam żadnych podrażnień. Polecam,
odpowiedz

Polecane dla Ciebie