Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!

Mówi, że chętnie zastąpiłaby ją na królewskim dworze. I to z powodzeniem!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/greyson_land/)
31.01.2020

Odkąd w mediach pojawiła się pierwsza informacja o tym, że spotyka się z księciem Harrym, Meghan Markle nie mogła liczyć na chwilę spokoju. Paparazzi zaczęli śledzić każdy jej ruch, omawiać jej stylizacje, wywlekać na światło dzienne sprawy z jej przeszłości. Sytuacja tylko pogorszyła się po tym, jak Meghan i Harry wzięli ślub, a na świat przyszedł ich syn, Archie. W wyniku ogromnej presji książęca para podjęła decyzję o tym, że nie będzie dłużej pełnić obowiązków wynikających z bycia częścią rodziny królewskiej oraz że wyprowadza się z Wielkiej Brytanii. 

Zobacz również: Meghan Markle i książę Harry rezygnują z pełnienia królewskich obowiązków

Jednak wygląda na to, że światowa obsesja na punkcie Meghan Markle szybko nie przeminie. Wszelkie informacje na temat byłej już księżnej wzbudzają ogromną sensację. Czasami ta histeria przenosi się także na osoby, które nie mają nic wspólnego z żoną księcia Harry’ego. Jedną z takich osób jest niejaka Akeisha Land z Missouri, na punkcie której zwariował cały Instagram. Dlaczego? 39-latka wygląda kropkę w kropkę jak Meghan Markle! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie zamieszcza w Sieci. Sama Akeisha przyznaje, że jest mylona z byłą księżną Sussex na porządku dziennym. 

Często jestem do niej porównywana, i to nie tylko w Internecie. Przypadkowi ludzie podchodzą do mnie i pytają: “Czy kiedykolwiek ktoś ci mówił, że wyglądasz jak...?”. Zaczynam chichotać jeszcze zanim powiedzą, o kogo chodzi, bo doskonale wiem, jakie nazwisko wymienią. Słyszałam to już wiele razy. Zwłaszcza w ostatnim czasie, ponieważ zaczęłam prostować włosy. Nawet moi bliscy przyjaciele i rodzina mówią, że wyglądam jak ona! I chociaż sama nie widzę podobieństwa, zdecydowanie odbieram to jako olbrzymi komplement, bo Meghan jest przepiękna 

- mówiła Akeisha w rozmowie z mediami. Żartuje też, że chętnie skontaktowałaby się z reprezentantami Meghan Markle z propozycją, że zostanie sobowtórką księżnej, skoro ta nie chce dłużej wypełniać królewskich obowiązków. 

W galerii poniżej zobaczycie, jak bardzo Akeisha przypomina Meghan Markle. Naszym zdaniem podobieństwo jest wręcz uderzające! A waszym? 

Polecane wideo

Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto
Kompromitujące zdjęcia Meghan Markle z Instagrama. Nic dziwnego, że usunęła konto - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie