Liam Hemsworth ma swojego sobowtóra! Pochodzi z Rosji i jest... profesjonalnym tenisistą

Czy to zagubiony brat bliźniak Australijczyka?!
Liam Hemsworth ma swojego sobowtóra! Pochodzi z Rosji i jest... profesjonalnym tenisistą
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/karenkhachanov/)
30.01.2020

Nie tak dawno temu przedstawialiśmy wam sobowtóra Chrisa Hemswortha, czyli Oskara ArngardenaZ powodu uderzającego podobieństwa do australijskiego aktora robi prawdziwą furorę w swojej rodzimej Danii. Wzbudza ogromne zainteresowanie także dlatego, że regularnie trenuje crossfit oraz... jest księdzem! 

Zobacz również: Wygląda jak bliźniak Chrisa Hemswortha, kocha crossfit i... jest księdzem. Zobacz, co ukrywa pod sutanną

Teraz okazuje się, że także młodszy z braci Hemsworth, czyli Liam, ma swojego brata-bliźniaka. To rosyjski profesjonalny tenisista o imieniu Karen Chaczanow. 23-latek ma prawie 2 metry wzrostu i jak na sportowca przystało może pochwalić się imponującą, ale nie przerysowaną muskulaturą. O Chaczanowie po raz pierwszy zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy przybył do Australii, czyli ojczyzny braci Hemsworth. Tamtejsze media od razu zwróciły uwagę na uderzające podobieństwo między jednym ze swoich najlepszych towarów eksportowych a nieco młodszym Rosjaninem. Parę dni temu tenisista brał udział w turnieju Australian Open, co zaowocowało mnóstwem tweetów autorstwa widzów, którzy przecierali oczy ze zdumienia widząc na korcie “Liama Hemswortha 

Musimy przyznać, że na niektórych zdjęciach odróżnienie Karena od Liama jest praktycznie niemożliwe - wystarczy obejrzeć fotografie, które zebraliśmy dla was w galerii poniżej. Jak oceniacie podobieństwo Karena Chaczanowa do Liama Hemswortha? Który z nich podoba wam się bardziej? 

Polecane wideo

Przystojniacy z filmu „365 dni”
Przystojniacy z filmu „365 dni” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.01.2020 10:11
nie wiem, czy to prawda, ale podobno każdy człowiek ma swojego sobowtóra :) mnie w gimnazjum i liceum kiedyś wszyscy nazywali "Izą", choć na imię mam Asia i mówili, że jestem jak dwie krople wody podobna do tej jakiejś Izy. Zdarzało się to moim dalszym znajomym, nauczycielom, etc. Nigdy tej Izy nie poznałam, ale przynajmniej 5 czy 6 razy od różnych osób usłyszałam, że jestem jak ona. Dziwne haha :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie