Sprzedaje swoje nagie fotki, aby pomóc ratować Australię. Zebrała już ponad milion dolarów!

Skoro nagość się sprzedaje, postanowiła zrobić z niej dobry użytek.
Sprzedaje swoje nagie fotki, aby pomóc ratować Australię. Zebrała już ponad milion dolarów!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/realkaylen_ward/)
09.01.2020

Australię pustoszy jeden z najbardziej niszczycielskich pożarów buszu, jaki kiedykolwiek widział ten kraj. Już około 1,25 mld zwierząt zginęło lub zostało rannych w ogniu, który wypalił jak dotąd 8,4 mln hektarów powierzchni kontynentu. To obszar odpowiadający powierzchni całej Austrii. 

Zobacz również: Australia płonie, Polska wysycha – katastrofa klimatyczna dzieje się na naszych oczach

Ludzie na całym świecie są przerażeni doniesieniami z Australii i robią co mogą, by pomóc w walce z niszczycielskim żywiołem. Mnóstwo osób przyłącza się do internetowych zbiórek środków finansowych, które są przekazywane na rzecz tego kraju. Każdy pomaga, jak tylko może. Jedną z osób, która włączyła się w akcję ratowania Australii jest 20-letnia modelka Kaylen Ward. Jej sposób na zbieranie środków na rzecz walki z pożarami jest bardzo oryginalny, by nie powiedzieć kontrowersyjny. Amerykanka wysyła bowiem swoje nagie zdjęcia każdemu, kto pokaże jej dowód wpłaty na ten cel charytatywny. Wystarczy datek w wysokości 10 dolarów. Wygląda na to, że ludzie z całego świata pokochali inicjatywę zapoczątkowaną przez Kaylen, ponieważ do tej pory modelce udało się zebrać już ponad milion dolarów na rzecz ratowania Australii – a datki wciąż płyną. 

Początkowo Kaylen miała nadzieję na zebranie tylko kilku tysięcy dolarów, ale tuż po zapoczątkowaniu akcji została dosłownie zalana wiadomościami z potwierdzeniami wpłaty na rzecz walki z żywiołem. Modelka bardzo wzięła sobie do serca pomoc Australijczykom, o czym mówiła w rozmowie z mediami:  

To okropne i każda normalna osoba byłaby tym zaniepokojona i chciałaby pomóc. 

Zobacz, w jaki sposób Kaylen zbiera środki na rzecz pomocy Australii. Myślisz, że uda jej się uzbierać kolejny milion dolarów? 

Polecane wideo

Nosi rozmiar 44 i ma ponad metr w biodrach. Właśnie została gwiazdą amerykańskiego „Playboya”
Nosi rozmiar 44 i ma ponad metr w biodrach. Właśnie została gwiazdą amerykańskiego „Playboya” - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 10:12
Powierzyłam swoje kilogramy :)) suplementowi figurena który zrobił z nimi porządek :):) schudłam 13kg w 3 miesiecznej kuracji. Polecam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 08:36
Przynajmniej teraz może uszlachetnic swoje hobby
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 02:10
Przynajmniej zrobiła ze swojego kure.stwa użytek.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.01.2020 18:47
Każdy pretekst dobry, żeby gołą dvpę pokazać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie