Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę?

Podróżujący influencer oferuje 145 tys. zł miesięcznie!
Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/matthewlepre)
19.12.2019

Matthew Lepre to 27-letni milioner pochodzący z Australii. Zarabia na życie podróżując po całym świecie i relacjonując swoje wyprawy w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, gdzie obserwuje go 189 tys. fanów. Niedawno milioner zatrudnił osobistego asystenta, a teraz chce jeszcze bardziej powiększyć swój zespół. W związku z tym poszukuje osobistego fotografa. 

Zobacz również: „Praca nie wchodzi w grę”. Bezrobotna para influencerów błaga internautów o pieniądze na podróż do Afryki

W rozmowie z mediami Lepre wyjaśniał, dlaczego chce zlecić wykonywanie zdjęć profesjonaliście. 

W ciągu zaledwie ostatniego roku udało mi się rozwinąć swój biznes podczas podróży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indonezji, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Tajlandii. Do tej pory polegałem na pomocy mojego najlepszego przyjaciela, który robił mi zdjęcia telefonem. Teraz mój biznes gwałtownie się rozwija i potrzebuję Mitcha do pracy w innych obszarach, więc otwieram rekrutację i szukam kogoś, kto przejmie jego rolę. 

Milioner określił też wymagania wobec potencjalnych kandydatów na stanowisko swojego osobistego fotografa. 

Osoba wybrana na to stanowisko będzie musiała być elastyczna i być w stanie dołączyć do mnie i mojego szalonego grafiku, który jest w stanie zabrać mnie w każde miejsce i w każdym momencie.  

Nowy członek ekipy milionera musi posiadać swój własny sprzęt fotograficzny oraz ważny paszport. Wszystko inne zapewnia Lepre – mowa zwłaszcza o biletach lotniczych oraz zakwaterowaniu w luksusowych hotelachInfluencer ma dla swojego fotografa wynagrodzenie w wysokości 55 tys. dolarów australijskich za miesiąc, co przelicza się na ok. 145 tys. zł!  

Wielu internautów, a zwłaszcza internautek zainteresowanych ofertą Lepre wymienia jeszcze jedną korzyść współpracy z nim – milioner jest wyjątkowo przystojny! W galerii poniżej zobaczysz, jak prezentuje się podróżujący influencer. Wysłałabyś mu swoje CV? 

Polecane wideo

Ta influencerka jest tak piękna, że fani tatuują sobie na ciele jej twarz
Ta influencerka jest tak piękna, że fani tatuują sobie na ciele jej twarz - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Monika (Ocena: 5) 26.12.2019 19:00
Mogę być jego fotografem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2019 15:31
Proszę bardzo, nawet retusz w PSie w cenie :P
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.12.2019 14:22
Po co artykuł skoro nie podaliście namiarów aby wysłać cv :-) ściema na maksa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2019 13:52
no jemu to mogłabym robić zdjęcia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie