Pokazała swój „idealnie zdrowy brzuch”. Niektórzy próbują wpędzić ją w kompleksy

Fani nie byli gotowi na taki widok.
Pokazała swój „idealnie zdrowy brzuch”. Niektórzy próbują wpędzić ją w kompleksy
źródło: Instagram (instagram.com/lady.lolas)
12.11.2019

Może się wydawać, że życie internetowych influencerów to wieczna sielanka. Są piękni, młodzi, bogaci i nie mają żadnych problemów. Sława ma jednak także drugą stronę - wciąż podlegają ocenie innych, a obcy ludzie komentują każdy ich krok. Ona się o tym dotkliwie przekonała.

Zobacz również: 180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty

Katie Lolas jest popularną australijską blogerką, która promuje zdrowy styl życia. Z niezłym skutkiem, bo na Instagramie zgromadziła już ponad 160 tysięcy wiernych obserwatorów. Dla wielu z nich zgrabna 32-latka jest niedoścignionym wzorem. Do momentu, kiedy pokazała się z nieco innej strony.

Od pewnego czasu musi się tłumaczyć, że wcale nie jest w ciąży. Według internautów jej brzuch ewidentnie na to wskazuje.

źródło: Instagram (instagram.com/lady.lolas)

Pytanie kobiety o to, czy jest w ciąży, trudno uznać za miłe. Wiem, że większość ludzi kieruje się dobrymi intencjami, ale to niedopuszczalne. Nazywanie brzucha ciążowym, bo takie odnosicie wrażenie, jest bardzo nietaktowne. Wręcz bezczelne.

Pytanie pary, czy chcą mieć dzieci i kiedy wreszcie powiększą rodzinę, także nie mieści się w żadnych normach. To wyjątkowo prywatna sprawa i na pewno nie twój biznes.

Proszę, nie pytajcie. Nikogo. Nigdy

- rozpoczyna swój emocjonalny wpis, w którym rozprawia się w plotką na temat stanu błogosławionego.

Zobacz również: Wydaje się, że jej brzuch jest idealny. Z profilu już tak nie zachwyca

źródło: Instagram (instagram.com/lady.lolas)

To jest moje ciało. Wygląda inaczej w zależności od tego, co mam na sobie. I z jakiej perspektywy zrobiono zdjęcie. Mam wałeczki, boczki i wszystko pomiędzy.

Dla waszej informacji - nie jestem w ciąży. Tak wygląda idealnie zdrowy brzuch. Na pewno dam wam znać, kiedy i na mnie przyjdzie pora

- czytamy.

Problem w tym, że dementi i tak nie do wszystkich dotarło. Pojawiły się komentarze, że to tylko zasłona dymna. A ci, którzy uwierzyli, wytykają jej kiepską formę. Ich zdaniem o tym brzuchu można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest idealny.

I jak tu nie zwariować?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katie Lolas (@lady.lolas)

Zobacz również: Odtworzyła zdjęcie apetycznej modelki. Z cellulitem ma być lepsze od oryginału

Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego
Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.11.2019 22:22
Precz z tym spamem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2019 10:27
Hej, co myślicie o suplemencie diety figurena. Wiele osób wspomina że świetnie hamują łaknienie czyli blokują głód oraz przyśpieszają przemianę materii. Dla mnie było by to świetne połączenie. Niektórzy chudną nawet ponad 10kg przez okres kuracji w zależności pewnie od uwarunkowań oraz dopasowanej diety. Jakie są Wasze opinie bo nie widziałem wątku, a nie chce się naciąć ponieważ na rynku jest wiele takich środków a tylko nie które wiem że działają.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie