Jeśli kiedykolwiek poczujesz się źle w swoim ciele, spójrz na te dziewczyny. Ignorują hejterów i mają się świetnie!

Kochają siebie takimi, jakie są - i Ty też powinnaś.
Jeśli kiedykolwiek poczujesz się źle w swoim ciele, spójrz na te dziewczyny. Ignorują hejterów i mają się świetnie!
Fot. Instagram.com (@msrachelhollis / @readytostare)
16.11.2019

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zrezygnować z letniego wypadu nad jezioro ze znajomymi w obawie przed tym, co powiedzą inni, gdy zobaczą cię w stroju kąpielowym? Albo będąc na plaży w upalny dzień męczyłaś się w ubraniach na długi rękaw, bo za nic w świecie nie chciałaś odsłaniać nóg, pośladków czy brzucha? Jeśli na te pytania możesz odpowiedzieć “tak”, nie jesteś sama. Takie rozterki towarzyszą milionom kobiet na całym świecie, które uważają, że w związku ze swoim wyglądem nie mają prawa pokazywać swoich ciał i są zmuszone je ukrywać. 

Zobacz również: Te kobiety to królowe bikini, bez względu na rozmiar. Ich zdjęcia dodadzą Ci pewności siebie

To bardzo smutne, a co gorsza bardzo szkodliwe także dla naszej samooceny, samopoczucia, a nawet zdrowia psychicznego. W związku z idealnymi obrazkami, którymi karmią nas media wierzymy, że jeśli nasze ciała nie są perfekcyjne, to nie mamy prawa ich pokazywać, a inni mają prawo otwarcie nas oceniać, komentować nasz wygląd, a nawet nas atakować. A to oczywiście jedna wielka bzdura! Na szczęście na tym świecie, poza idealnymi modelkami z Instagrama, które mają do pomocy cały sztab grafików i aplikacji służących do obróbki zdjęć, istnieją jeszcze dziewczyny, które nie straciły zdrowego rozsądku i kochają siebie takimi, jakie są oraz nie widzą żadnego powodu, żeby ukrywać swoje ciała, jeśli mają ochotę wybrać się na plażę. Nawet jeśli hejterzy – ci internetowi, ale także ci realni – na ich widok zacierają ręce i zaczynają sączyć swój jad.  

W galerii poniżej zobaczysz zdjęcia pięknych, pewnych siebie i przede wszystkim szczęśliwych, cieszących się życiem dziewczyn, które nie zamierzają się ukrywać tylko po to, by zadowolić innych. Jeśli akurat masz gorszy dzień i myślisz o swoim ciele z niechęcią, a może nawet z nienawiścią, obejrzyj ich fotki. Gwarantujemy, że szybko odzyskasz zdrowe spojrzenie na świat. 

Polecane wideo

„Twarz anioła, ciało diabła”. Jej delikatna buzia zachwyca, ale sylwetka przeraża
„Twarz anioła, ciało diabła”. Jej delikatna buzia zachwyca, ale sylwetka przeraża - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2019 22:20
Autorka postradała zmysły, żeby grube spasione kobiety oceniać jako zdrowe psychicznie i fizycznie. To lenie, które jedzą co popadnie i nie dbają o swoje zdrowie (cukrzyca, problemy ze stawami, kręgosłupem, układ krążenia, serce, cholesterol, problemy z niską wydolnością organizmu itd)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie