Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka!

To najbardziej niesamowita historia, jaką dziś przeczytacie.
Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/enoch_chill/)
27.10.2019

Ta niesamowita historia pokazuje, że los może się odwrócić w każdej chwili. Czasami jedyne, czego potrzeba, to trafić na odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Tak stało się w przypadku bezdomnego chłopaka, który dzięki przypadkowemu spotkaniu z polską fotografką teraz stoi u progu światowej kariery w modelingu. 

Zobacz również: Wygląda jak bliźniak Chrisa Hemswortha, kocha crossfit i... jest księdzem. Zobacz, co ukrywa pod sutanną

Chłopak ze zdjęć jeszcze do niedawna był bezdomnym, a jego domem była plaża w izraelskim Tel Avivie. Właśnie tam w grudniu 2017 roku spotkała go Marta Wojtal, ceniona polska fotografka, która ma na koncie współpracę z wieloma znanymi markami. Wojtal pracowała m.in. z Martyną Wojciechowską podczas tworzenia okładki najnowszego numeru magazynu “Cosmopolitan, zrobiła też sesję zdjęciową uczestnikom trwającej właśnie edycji programu “Top Model”. Jak sama fotografka napisała we wpisie na Instagramie, zimą 2017 roku wybrała się do Izraela na sesję zdjęciową dla marki Kazar. Na plaży w Tel Avivie zobaczyła twarz, która natychmiast przykuła jej uwagę. 

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka, którego spotkałam w Izraelu? Dla tych, którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki Kazar. Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić, czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam, gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu... Życzyłam sobie, by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita - mi te zdjęcia zajęły 2 minuty.  

I proszę! Dziś mignęło mi zdjęcie na Instagramie - mówię: Wow, ale cudna kampania, skąd znam gościa?”. A tu proszę! To ten chłopak z plaży! Życzę ci, chłopaku, powodzenia i mam nadzieję, że spotkam cię kiedyś w pracy 

- napisała Marta Wojtal na Instagramie pod zdjęciami, jakie 2 lata temu zrobiła tajemniczemu chłopakowi. Kim jest ten mężczyzna? Niestety do dziś nie znamy jego tożsamości, ale początkujący model prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @enoch_chill, na którym zamieścił m.in. zdjęcia, które wykonała mu Marta. Pochwalił się też fotografiami z kampanii reklamowej, w której niedawno brał udział. 

Zobaczcie, jak wygląda tajemniczy i niesamowicie przystojny chłopak z Izraela, który został odkryty przez polską fotografkę. Wróżycie mu karierę? 

Polecane wideo

Pierwsza modelka plus size w szeregach Victoria's Secret. Czy to początek rewolucji?
Pierwsza modelka plus size w szeregach Victoria's Secret. Czy to początek rewolucji? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie