Czy w przypadku tych dziewczyn makijaż to KONIECZNOŚĆ? Porównaj zdjęcia

Trochę się różnią.
Czy w przypadku tych dziewczyn makijaż to KONIECZNOŚĆ? Porównaj zdjęcia
źródło: acidcow.com
17.10.2019

Niektóre gwiazdy prywatnie prezentują się zupełnie inaczej, niż w sytuacjach publicznych. Bez makijażu i dopracowanej stylizacji to zupełnie inne osoby, które trudno rozpoznać. Jednak to nie tylko domena celebrytów. Nam też się to zdarza.

Zobacz również: „Normalna kobieta powinna mieć takie ciało”. Faceci pokochali jej naturalność

Różnice bywają spore, na co najlepszym dowodem są te porównania. Z jednej strony zdjęcia opublikowane przez piękne dziewczyny na portalach społecznościowych, z drugiej - kadry wykonane z zaskoczenia i bez żadnego przygotowania.

W wielu przypadkach naprawdę trudno uwierzyć, że przedstawiają tę samą młodą kobietę. Do Sieci trafiły jednak nie po to, by wyśmiewać ich prawdziwą urodę. Chodzi raczej o przypomnienie, że nie wszystko, co widzimy w świecie wirtualnym, musi być prawdą.

Nie ma nic złego w tym, że staramy się wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Gorzej, gdy porównujemy swoją naturalną urodę do „zrobionych” koleżanek. Zdjęcia w galerii powinny być dla nas wszystkich przestrogą.

Zobacz również: W czasie streamu przez przypadek wyłączyła filtr upiększający. Straciła fanów

Polecane wideo

Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem
Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2019 09:26
to jest wybór kobiety. Może się malować, ale jak nie chce, to nie musi. Jeśli czuje się lepiej z podkładem na twarzy to super i ma do tego prawo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie