Gdy ważył 157 kg, kobiety z niego kpiły. Po spektakularnej przemianie ustawiają się do niego w kolejce!

Teraz bardzo żałują, że kiedyś go odtrąciły.
Gdy ważył 157 kg, kobiety z niego kpiły. Po spektakularnej przemianie ustawiają się do niego w kolejce!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/goodmananthony/)
08.10.2019

Ta historia to wspaniała inspiracja dla wszystkich, którzy zmagają się z nadwagą i walczą o szczuplejszą sylwetkę. Z drugiej strony stanowi przestrogę i ważną lekcję dla tych, którzy szydzą z otyłych osób i przykrymi komentarzami ranią ich uczucia. Okazuje się, że wszystko może się odwrócić. 

Zobacz również: Schudli i stali się innymi ludźmi. Znajomi nie poznają ich na ulicy

Tak właśnie stało się w przypadku Anthony’ego Bayera, 26-latka z Australii. Anthony przez długi czas był otyły, ważył aż 157 kg i nosił rozmiar XXXL. Olbrzymia nadwaga była konsekwencją uzależnienia od fast foodów. Każdego dnia Anthony spożywał dwie 30-centymetrowe zapiekanki z klopsikami i dużą butelkę coli na śniadanie, zestaw z KFC oraz parę lodów na obiad, a na kolację - dwie duże pizzeAnthony regularnie padał ofiarą wyzwisk, ale najgorsza sytuacja, jaka go spotkała, to okrutny żart ze strony koleżanki ze szkoły. Dziewczyna zgodziła się pójść z nim na bal maturalny tylko po to, by wystawić go do wiatru – po tym, jak chłopak kupił nowiutki garnitur i wynajął limuzyną, którą podjechał pod dom swojej sympatii.  

Jednak od tamtej pory Anthony przeszedł spektakularną przemianęUdało mu się zrzucić aż 60 kg i dziś nosi ubrania aż o 5 rozmiarów mniejsze. Zaczął regularnie ćwiczyć na siłowni i może się pochwalić imponującą muskulaturą. Wysiłki zdecydowanie się opłaciły. Anthony nie tylko jest o wiele zdrowszy i szczęśliwszy, ale też stał się bardzo popularny wśród płci przeciwnej 

Kiedyś nienawidziłem siebie i nigdy nie sądziłem, że ktokolwiek mógłby mnie pokochać. Chciałem tylko znaleźć sobie partnerkę i założyć rodzinę, co bardzo zmotywowało mnie do tego, żeby schudnąć. Zawsze byłem odtrącany albo wyśmiewany przez dziewczyny. Teraz ciągle zapraszają mnie na randki. Kiedyś miałem 3 pary na Tinderze, dziś mam ich ponad tysiąc. To szaleństwo. 

Nawet dziewczyna, która kiedyś zrobiła Anthony’emu okrutny żart nie mogła się oprzeć jego nowemu wyglądowi. Teraz sama zabiega o jego względy, ale zdaniem samego Anthony’ego - nie ma na co liczyć. 

Jakiś rok temu ta sama dziewczyna, która potraktowała mnie tak okrutnie w związku z balem maturalnym, jakimś cudem zdobyła mój numer oraz moje namiary na Instagramie i wysłała mi wiadomość z przeprosinami. Potem spytała, czy moglibyśmy umówić się na randkę. Nie mogłem w to uwierzyć i nawet jej nie odpisałem. Wybaczyłem, ale nigdy nie zapomnę tego, co mi zrobiła.  

Fot. YouTube.com/Caters Video

Pozostaje nam tylko pogratulować Anthony’emu przemiany i trzymać kciuki za to, żeby spotkał na swojej drodze wartościową dziewczynę, która doceni go nie tylko za nowe, muskularne ciało. 

Zobacz również: Żadna dziewczyna go nie chciała. Teraz muszą tego bardzo żałować

Polecane wideo

Ile można schudnąć w 7 dni? Dziewczyny chwalą się w Sieci efektami ćwiczeń i diety
Ile można schudnąć w 7 dni? Dziewczyny chwalą się w Sieci efektami ćwiczeń i diety - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2019 21:36
Ale twarz miał cały czas piękną 😍
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.10.2019 17:16
Brawo dla niego! Teraz zupełnie inaczej wygląda. Ja też kiedyś byłam przy kości. Schudłam bo byłam na zdrowej diecie. dużo pilam. Potrafiłam wypić 3-4 litry cisowianki. Zaczęłam chodzić na siłownię i wysiłek się opłacił.. Nikt się juz ze mnie nie śmieje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.10.2019 08:04
Gdyby któraś się na niego zdecydowała jak był otyly, to być może nie miałby motywacji żeby schudnąć. Także nie ma co gdybac :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie