Tłuszcz z bioder powiększy ci piersi!

Nowa, rewolucyjna metoda powiększania piersi może odmienić życie milionów kobiet na całym świecie! Nie dość, że pozwoli im pozbyć się niepożądanego tłuszczu z bioder, to dodatkowo sprawi, że będą mogły cieszyć się dużym i apetycznym biustem.
Tłuszcz z bioder powiększy ci piersi!
15.09.2009
>

Kobiety są skłonne do wielu poświęceń w imię pięknego wyglądu. Za pełne aprobaty spojrzenie ukochanego mężczyzny warto zapłacić wysoką cenę, nawet jeśli oznacza to tygodnie bólu i miesiące rekonwalescencji.

Jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych operacji plastycznych jest powiększanie piersi. Dla tych z pań, które mimo niezadowolenia z małego biustu dotąd się jej nie poddały (czy to z obawy przed bólem, czy przed ewentualnymi powikłaniami), otwierają się całkiem nowe możliwości. Naukowcy opracowali bowiem rewolucyjną metodę powiększania kobiecych atrybutów tłuszczem pobranym z innych części ciała – bioder, ud lub brzucha.

Zabieg będzie kosztował 8 tysięcy funtów, czyli około 38 tysięcy złotych i ma być dostępny już od przyszłego roku. Operacja ma przebiegać w dwóch etapach – celem pierwszego będzie odessanie tłuszczu niepożądanego, a drugiego - wprowadzenie go w piersi.

Z zabiegami medycyny estetycznej i operacjami plastycznymi łatwo jednak przesadzić. Przekonało się o tym wiele pań z całego świata. Przeczytaj więcej na ten temat:

Przeszła 51 operacji, żeby wyglądać jak Nefretete!

Chciała wyglądać jak dziki kot…

Zrobiła sobie domową operację plastyczną!

 

 

Polecane wideo

Komentarze (100)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2014 13:24
Zgadzam się z dziewczyną piszącą poniżej. Zabieg na piersi z użyciem tłuszczu to bardziej wypełnianie biustu, a nie powiększanie. Dobrze sprawdza się szczególnie w sytuacji, kiedy kobieta jest po ciąży i okresie karmienia, a jej piersi przypominają „puste worki”. Wtedy tłuszcz bardzo fajnie wypełnia tę wolną przestrzeń i piersi znów stają się jędrne. Ja akurat byłam u dr Urszuli Brumer i powiedziała mi dokładnie to samo. Mimo że nie oczekiwałam super efektów, to i tak zdecydowałam się na ten zabieg, by nie mieć obwisłych piersi. Bardzo ładnie i naturalnie to wyszło, nie żałuję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 19:38
To wcale nie jest powiększanie piersi tylko bardziej wypełnianie. Sama napaliłam się na taki zabieg jak tylko o tym przeczytałam, jednak byłam na konsultacjach u dr Daniluk w Malii, wytłumaczyła mi, że w ten sposób nie powiększę piersi. Mogę je jedynie wypełnić, ale rozmiar pozostanie taki sam. Zdecydowałam się więc na tradycyjne silikony, ale dla dziewczyn, które chcą trochę "podrasować" biust to świetna metoda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2011 15:44
Wypowiedź mojego lekarza brzmiała inaczej- można zrobić małe D, a zostaniesz po pół roku z dużym C. Tuszcz się nie wchłania ale się rozmieszcza po całej klatce nie tyko po piersiach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 11:02
Zabieg wcale nie kosztuje 38.000 a dużo dużo mniej. Prawie tyle co implanty. Tłuszcz się nie wchłania bo jest połączony z komókami macierzystymi. Więcej na www.cytori.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2009 13:54
gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat powiększania piersi tłuszczem? Ciekawe jak to dokładnie działa. Jakieś sugestie? Dzięks z góry!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie