W szkole nazywali ją Miss Piggy. Dziś jest królową konkursów piękności

Inne kobiety zazdroszczą jej pewności siebie!
W szkole nazywali ją Miss Piggy. Dziś jest królową konkursów piękności
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meggoldberger)
05.09.2019

Kiedyś 21-letnia Meg Goldberg ukrywała swoje ciało pod obszernymi ubraniami. Jej koledzy i koleżanki z klasy wiecznie obrzucali ją wyzwiskami i mówili o niej m.in. per “Miss PiggySzkoła była dla Meg jednym, wielkim koszmarem. Dzień w dzień wracała do domu z płaczem, a okrutni rówieśnicy codziennie jej dokuczali.  

Zobacz również: Śliczne modelki plus size, do których wzdycha wielu facetów. W bikini wyglądają BARDZO apetycznie!

Przełom w życiu Meg nastąpił w 2015 roku, gdy miała 17 lat. Zapisała się na 3-dniowe warsztaty na temat pewności siebie i swojego ciała. Poznała inne kobiety, które także chciały nauczyć się akceptować swoje sylwetki, nawiązała też bliski kontakt z instruktorkami. Jedna z nich była królową piękności w konkursach organizowanych dla kobiet plus size. To zainspirowało Meg do tego, aby sama spróbowała swoich sił w walce o tytuł miss. Odkąd zaczęła rywalizować w konkursach piękności, jej postrzeganie własnego ciała zmieniło się o 180 stopni.  

Zajęłam czwarte miejsce w zawodach krajowych i pokonałam 25 innych dziewczyn. Zdobyłam też tytuł Miss Curves (Miss Krągłości, przyp. red.), ponieważ sędziowie uznali, że mam najwięcej pewności siebie i czuję się najlepiej w swojej skórze. To był dla mnie dopiero początek 

- mówiła Meg w rozmowie z mediami. Dzięki sukcesom w konkursach piękności dziewczyna podpisała kontrakty reklamowe m.in. z takimi markami, jak ASOS Curve. 

Gdyby nie konkursy piękności nie byłoby mnie w tym miejscu, w którym dziś jestem. Moja pewność siebie wzniosła się na wyżyny, przełamałam wiele barier i udowodniłam, że piękno występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach. Jestem więcej niż dumna z tego, jak wyglądam i jak prezentuję się na scenie.  

Zobaczcie, jak Meg radzi sobie podczas konkursów piękności i poza nimi. Inspiruje was jej historia? 

Polecane wideo

Bez doczepów, licówek, makijażu i opalenizny. Nie uwierzysz, jak naprawdę wygląda mała miss
Bez doczepów, licówek, makijażu i opalenizny.  Nie uwierzysz, jak naprawdę wygląda mała miss - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.09.2019 09:18
hejt jest straszny, nie hejtujcie nikogo, bo nigdy nie wiadomo, jakie ta osoba ma problemy osobiste
odpowiedz

Polecane dla Ciebie