Te ślicznotki wcale nie są takie idealne. Pokazują swoją „brzydką stronę” z wielkim poczuciem humoru

Chcemy oglądać więcej takich dziewczyn!
Te ślicznotki wcale nie są takie idealne. Pokazują swoją „brzydką stronę” z wielkim poczuciem humoru
Fot. BoredPanda.com
26.08.2019

W dobie Instagrama, gdy wszystkie influencerki i blogerki godzinami retuszują swoje zdjęcia, zanim wrzucą je w media społecznościowe, szczerość i naturalność jest wręcz na wagę złota. Coraz więcej modelek i gwiazd Instagrama wyznaje, że idealne zdjęcia to fikcja i pokazuje “brzydką prawdę”, jaka kryje się za fotkami, których zazdroszczą im miliony followersów. Mamy szczerą nadzieję, że ten trend będzie tylko rósł w siłę. 

Zobacz również: „Nie wierzcie w to, co widzicie na Instagramie”. Rianne Meijer pokazała, jak oszukuje się followersów

Wydaje się, że kluczem do przyznania się do “niedoskonałości” jest dystans do siebie. Tylko osoby, które są w stanie szczerze roześmiać się na widok nieudanego selfie będą potrafiły powiedzieć całemu światu: Okej, może i nie jestem idealna, ale dobrze się bawię i świetnie się czuję w swojej skórze”. Na szczęście okazuje się, że nie brakuje i takich ludzi. Należą do nich m.in. internautki, które pokazały swoją “brzydką stronę” na forum Reddit.com, a konkretnie w wątku PrettyGirlsUglyFaces. Ślicznotki z Internetu masowo wrzucają na stronę zestawienia dwóch zdjęć - na pierwszym wyglądają jak milion dolarów, pozują jak prawdziwe profesjonalistki i zachwycają idealnym makijażem i fryzurą. Jednak na drugim... Zresztą, zobaczcie sami. Jak oceniacie takie szczere fotki? 

Polecane wideo

Miała dosyć perfekcyjnego fałszu na Instagramie, więc założyła ruch „Kiss My Fat Ass”. Nigdy nie była szczęśliwsza
Miała dosyć perfekcyjnego fałszu na Instagramie, więc założyła ruch „Kiss My Fat Ass”. Nigdy nie była szczęśliwsza - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie