Chirurgia plastyczna to jednak sztuka. Lekarz wyrzeźbił ich twarze od nowa

Wcześniej bały się pokazywać z profilu.
Chirurgia plastyczna to jednak sztuka. Lekarz wyrzeźbił ich twarze od nowa
źródło: Instagram (instagram.com/altanv, instagram.com/dentist_4_smile, instagram.com/drguilhermelacerda)
25.08.2019

W XXI wieku u chirurga plastycznego można upiększyć sobie wszystko. Tylko po co? Nawet specjaliści w tej dziedzinie przyznają, że większość pacjentek poprawia urodę z powodu kompleksów, a nie faktycznej potrzeby. Jednak nie w tym przypadku.

Zobacz również: Ta dziewczynka uzależniła się od operacji plastycznych. Bierze przykład z mamy

Poznajcie młode kobiety, które przyszły na świat z twarzami o zaburzonych proporcjach. Przez lata cierpiały z powodu cofniętej brody czy zbyt wydatnej albo krzywej szczęki. To już na szczęście przeszłość, bo operacja ortognatyczna (a często także korekta nosa) odmieniła je nie do poznania.

Nasze bohaterki zawsze unikały zdjęć z profilu, bo wtedy nieidealna buzia była najbardziej widoczna. Dziś mogą fotografować się bez takich kalkulacji. Z każdej strony wyglądają świetnie. Nie wierzysz? W galerii zobaczysz ich spektakularne metamorfozy.

Zobacz również: Chirurg plastyczny ocenił twarze Polek. Wskazał 2 poważne mankamenty

Polecane wideo

Ta dziewczynka uzależniła się od operacji plastycznych. Bierze przykład z mamy
Ta dziewczynka uzależniła się od operacji plastycznych. Bierze przykład z mamy - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.89 / 5
gość (Ocena: 5) 25.08.2019 13:08
Przecież to nie jest operacja plastyczna, a ortodontyczna, poza tym wydaje mi się, że część z tych kobiet w ogóle mogło nie mieć żadnej operacji. Aparat ortodontyczny potrafi zdziałać cuda i jeżeli kiedyś widziałyście osobę z aparatem, która miała "związaną" szczękę z żuchwą takimi gumkami przypominającymi recepturki, to właśnie po to, to jest żeby korygować tego typu wady.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 25.08.2019 11:58
Czy wy myslicie to jest wada zgryzu czyli choroba.Tym się zajmuje chirurg szczekowy nie plastyczny.Jak komuś zrobią operacje ręki to tez się bedziecie wyśmiewać?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie