Dzięki kolczykom miała mieć urocze dołeczki w policzkach. Coś nie wyszło

W miejscu piercingu zrobiły się dziury.
Dzięki kolczykom miała mieć urocze dołeczki w policzkach. Coś nie wyszło
źródło: Facebook (facebook.com/kayleighmadison.brenchley)
12.08.2019

Osoby zafascynowane modyfikacjami ciała rzadko myślą o ryzyku, jakie niosą za sobą tego typu ekstremalne poprawki. Z góry zakładają, że ogromne tunele w uszach nigdy im się nie znudzą, tatuaż nie zmieni swojego wyglądu, a w miejsce piercingu nie wda się zakażenie. Ona też była o tym przekonana.

Zobacz również: Zrobiła sobie 100 tatuaży i zafarbowała oczy. Pokazała, jak wyglądała wcześniej

Miała ku temu podstawy, bo kolczyki w policzkach ma już od ponad roku i do tej pory nic złego się z nimi nie działo. Okazuje się jednak, że komplikacje mogą pojawić się zawsze. Nawet po tak długim czasie. Kilka dni temu z jej twarzą zaczęło dziać się coś bardzo dziwnego.

Wszystko wskazuje na to, że zostanie oszpecona na zawsze.

21-letnia Brytyjka przekłuła sobie policzki w 2018 roku. Miały nie tylko dodać jej charakteru, ale także optycznie wyszczuplić twarz. Z daleka wyglądają jak urocze dołeczki w policzkach. I tak było do tej pory, ale w pewnym momencie organizm się zbuntował.

Obudziła się z napuchniętym policzkiem. Po kilku godzinach był już dwukrotnie większy, a spod kolczyków wydobywała się ropa. Lekarzom nie udało się ustalić źródła zakażenia. Przepisano jej antybiotyk i sterydy. Kolejnego dnia piercing został usunięty, co w tej sytuacji było bardzo bolesnym zabiegiem.

Dziewczyna powoli dochodzi do siebie, ale to wciąż nie koniec problemów.

Zobacz również: Ona własnoręcznie AMPUTOWAŁA SOBIE PALEC! „Teraz wyglądam ślicznie” (Fotki dla odważnych)

Blizny po kolczykach zostały szczelnie zaklejone w szpitalu i od tego czasu nasza bohaterka nawet pod nie nie zaglądała. Jest przerażona tym, co zobaczy, bo lekarze ostrzegli ją, że na jej policzkach powstały „dziury znaczących wymiarów”. Jeśli same się nie zrosną - konieczne będzie wycięcie większej ilości tkanek i założenie szwów.

Mówię o tym, żeby ostrzec innych przed tego typu ozdobami. Mam wiele kolczyków i tatuaży, zawsze ekstremalnie dbałam o ich higienę. Najwyraźniej to nie wystarcza. Maleńka modyfikacja może sprawić ogromny kłopot

- przekonuje.

Dziś nie może być nawet pewna, czy to nie zakończy się trwałą deformacją jej twarzy.

Zobacz również: Wymyślono coś gorszego od tuneli w uszach. Teraz ludzie WYCINAJĄ sobie dziury

Polecane wideo

Chciały pochwalić się tatuażami. Teraz z tych dziewczyn śmieje się cały Internet
Chciały pochwalić się tatuażami. Teraz z tych dziewczyn śmieje się cały Internet - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Piercer (Ocena: 1) 08.01.2021 23:05
Ludzie. Jeśli powstał silny stan zapalny, to na pewno nie w jedną noc. Pielęgnacja kolczyków w obrębie jamy ustnej jest bardzo skomplikowana. Możliwe że powodem było spożycie jakiegokolwiek produktu z kulturami bakterii (głównie nabiał). Wyciągnięcie kolczyków jest najgłupszą opcją jaką można zrobić. Dobra rada dla klientów : GDY COŚ ZACZYNA SIĘ DZIAĆ, NIE CZEKAMY, LECIMY DO PROFESJONALNEGO PIERCERA KTÓRY WYKONYWAŁ ZABIEG. ON BĘDZIE WIEDZIAŁ CO ROBIĆ. Sam artykuł jest nic nie wnoszący, a zawiera bardzo wiele błędów z dziedziny piercingu. Pracowałam w Anglii na guest spotach i uwierzcie mi, ludzie tam mają gdzieś wszystkie etapy pielęgnacji, czy chociażby podstawową pielęgnację. Pamiętajcie, gdy macie jakiekolwiek wątpliwości skontaktujcie się z piercerem. Amen.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2019 16:32
jezu jak to właśnie czytam paprze mi się kolczyk na nosie D: lepiej pójde do salonu to naprawić jak najszybciej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2019 11:14
Patrząc na fakt, że ma tatuaż nawet na czole, to wątpie żeby blizna na policzku miała jej jakoś przeszkadzać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie