Odważyli się pokazać swoją „brzydotę” na intymnych zdjęciach. Zobacz niezwykły projekt „Rock Your Ugly”

Niewielu ludzi odważyłoby się na taki krok. A Ty?
Odważyli się pokazać swoją „brzydotę” na intymnych zdjęciach. Zobacz niezwykły projekt „Rock Your Ugly”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/waleedshah/)
02.08.2019

Czy odważyłabyś się pokazać przed obiektywem część ciała, na punkcie której masz największe kompleksy? Czy wyraziłabyś zgodę na to, aby następnie te zdjęcia, bez żadnego retuszu czy Photoshopa, zostały udostępnione całemu światu? Właśnie taką prośbę usłyszało kilkanaście osób z ust fotografa Waleeda Shaha, pochodzącego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Inspiracją do wykonania takich zdjęć były kompleksy samego Shaha na punkcie swojego brzucha. Fotograf przyznaje, że podczas wakacji pofolgował sobie do tego stopnia, że jego żona zaczęła nazywać go Pablo Escobarem. W końcu Shah wziął się za siebie i w ciągu 3 miesięcy schudł 10 kg. 

Zobacz również: Spytała inne kobiety, jak radzić sobie z niską samooceną. Wtedy do dyskusji włączył się mężczyzna i zszokował wszystkich!

Fotograf przyznał, że praca nad zdjęciami była dla niego, a także dla osób, które zgodziły się wziąć udział w sesji wręcz terapeutyczna. “Słuchałem opowieści o czyimś bólu i dzieliłem się moim” - wspomina Shah. Efektem pracy jest projekt fotograficzny zatytułowany “Rock Your Ugly”, co w wolnym tłumaczeniu brzmi “Chwal się swoją brzydotą”. Wzięły w nim udział osoby z zaburzeniami odżywiania, z oparzeniami, bliznami pooperacyjnymi, skoliozą, a nawet takie, które latami się okaleczały. Każdemu zdjęciu towarzyszy przejmująca i szczera historia. W galerii znajdziesz najmocniejsze z nich. Która fotografia wywarła na tobie największe wrażenie? 

Polecane wideo

Hejterzy nazywają jego dziewczynę PASZTETEM. On nie ma zamiaru jej ukrywać
Hejterzy nazywają jego dziewczynę PASZTETEM. On nie ma zamiaru jej ukrywać - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.08.2019 09:12
świetna inicjatywa. Nie ma ludzi bez kompleksów, tylko niektórzy mówią o tym otwarcie, a inni nie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie