Przestała się malować, bo faceci nazywali ją oszustką. Zobacz, co starała się ukryć

Jej adoratorzy czuli się bardzo zawiedzeni.
Przestała się malować, bo faceci nazywali ją oszustką. Zobacz, co starała się ukryć
źródło: Instagram (instagram.com/misskatn)
11.07.2019

Przecież to tylko pryszcze - słyszą często osoby, które z powodu widocznych zmian skórnych nie są w stanie normalnie funkcjonować. Dla wielu z nas to wydumany problem i objaw przewrażliwienia, bo trądzik to jeszcze nie koniec świata. Tym bardziej, że z łatwością można go ukryć pod makijażem.

Zobacz również: Przez lata wyglądała tak. Pokazała, co stało się z jej twarzą, kiedy przestała się myć

Kat Neubrand próbowała wszystkiego, by zakryć swoje niedoskonałości. Nie wychodziła z domu bez grubej warstwy kosmetyków na twarzy, a wszystkie publikowane przez nią zdjęcia były wcześniej starannie retuszowane. Efekt? Przez chwilę czuła się lepiej, ale czar pryskał, kiedy próbowała stworzyć związek.

Za każdym razem, kiedy odważyła się zmyć makijaż w obecności kolejnych chłopaków, ci czuli się bardzo rozczarowani. Niektórzy nazwali ją wprost oszustką, która udaje kogoś, kim wcale nie jest. 30-latka sama wreszcie doszła do wniosku, że czas przestać udawać. Lepiej od początku być sobą, by nikogo nie zawieść.

Od kilku miesięcy ogranicza make-up do minimum i dumnie pokazuje się nawet z ogromnymi cystami na buzi. W galerii zobaczysz to, co ukrywała przez większą część życia.

Zobacz również: Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem

Polecane wideo

Przez lata wyglądała tak. Pokazała, co stało się z jej twarzą, kiedy przestała się myć
Przez lata wyglądała tak. Pokazała, co stało się z jej twarzą, kiedy przestała się myć - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2019 09:28
Różne źródła polecały mi tabletki figurena... same pozytywy.. zaryzykowałam ale nie obiecywałam sobie wiele. Muszę jednak przyznać, że byłam niedowiarkiem który powinien uwierzyć w pozytywne działanie. Odczuwałam po 2-3 dniach już pierwsze zmiany w przemianie materii. Głód zanikał wieczorami więc zaczełam ładnie chudnąć. Wynik zostawie dla siebie ale na prawdę to działa ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie