Wyleczyła trądzik tanim żelem do mycia. „Drogie kosmetyki to zbędny wydatek”

Znamy markę i (bardzo niską) cenę.
Wyleczyła trądzik tanim żelem do mycia. „Drogie kosmetyki to zbędny wydatek”
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kelleeaprill/)
14.07.2019

Z trądzikiem borykają się nie tylko nastolatki, ale też osoby dorosłe. To duży problem wśród społeczeństwa, którego przyczyn może być naprawdę wiele, od problemów hormonalnych, po złą pielęgnację. W kryzysowych momentach, rozwiązania problemu szukamy w drogich kosmetykach, których producenci obiecują nam absolutną poprawę skóry.

Kellee wizażystka z Australii przez wiele lat używała drogich kosmetyków do pielęgnacji skóry i borykała się z trądzikiem wieku dorosłego. Drogie preparaty nie zadziałały, a trądzik wyleczyła tanim i niepozornym żelem do mycia twarzy.

Zobacz też: Nie ma chłopaka, bo boi się zmyć makijaż. Wiemy, co pod nim ukrywa

Jak wyleczyć trądzik
Kobieta nigdy nie miała trądziku. Po raz pierwszy jej buzię obsypały bolące wypryski dwa lata temu, co było wynikiem depresji i złej diety. Kellee wspomina, że czuła się okropnie, nie mogła nawet nałożyć podkładu, bo bolała ją cała twarz. "Znam to uczucie - pisze Kellee. Jeśli teraz walczysz, pamiętaj, że każdy może dostać trądziku - to powszechne u nastolatków i dorosłych".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kobieta, która opisywała swoją walkę z trądzikiem na Instagramie, zachęca innych do zaprzestania kupowania drogich kosmetyków i dbania o siebie od wewnątrz. Uważa, że dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie może być bardzo pomocne w leczeniu skóry.

Podczas leczenia kobieta zrezygnowała z drogich kosmetyków i zaczęła stosować tani żel od dermatologa, który pomaga jej w ukojeniu skóry i pozbyciu się blizn. Ten produkt to: QV Gentle Wash, a jego koszt to ok. 9,50 funtów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kellee chętnie dzieli się swoimi wskazówkami dotyczącymi walki z trądzikiem. Obserwatorzy, którzy zastosowali się do metod Kellee, zauważyli dużą różnicę w poprawie ich skóry. Jedna z obserwatorek napisała:

Mówiłaś tu tak wiele prawdy. Używam płynu do mycia twarzy i ograniczam ilość śmieciowego jedzenia i tłuszczy i to mi bardzo pomogło. Nie ma potrzeby wydawania mnóstwa pieniędzy.

Inne osoby zgodziły się, że przejście na dietę opartą na roślinach również było pomocne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: Bez makijażu nie wychodzą z domu. Ujawniamy, co starają się ukryć

Żaden makijaż nie jest w stanie ukryć ich trądziku. Mimo to postanowiły pokazać go całemu światu
Żaden makijaż nie jest w stanie ukryć ich trądziku. Mimo to postanowiły pokazać go całemu światu - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.07.2019 15:43
Czy "dorosly" trądzik nie powstaje m.in przez nadmiar kryjącego makijażu,który obecnie jest bardzo modny? Napewno wszyscy powiedzą NIE i żebym spadała bo pewnie nie mam tego problemu ale czy tak po części nie jest?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie