Przez lata wyglądała tak. Pokazała, co stało się z jej twarzą, kiedy przestała się myć

Higienę ograniczyła do minimum. Z jakim skutkiem?
Przez lata wyglądała tak. Pokazała, co stało się z jej twarzą, kiedy przestała się myć
źródło: Instagram (instagram.com/lauries.story_)
18.06.2019

Wydaje się, że to najmniej agresywna choroba skóry, ale egzema naprawdę potrafi uprzykrzyć życie. Zwłaszcza, gdy nie da się jej zwalczyć żadnymi dostępnymi na rynku specyfikami i jest umiejscowiona na twarzy. Ona coś o tym wie.

Zobacz również: Ciągle słyszy, że wygląda jak postać z horroru. Pomogła jej makijażystka

Laurie od lat toczy nierówną walkę o normalny wygląd, ale zapalenie wierzchnich warstw skóry odbiera jej resztki pewności siebie. W jej przypadku to przede wszystkim zrogowaciały naskórek na buzi, ale zmiany dotyczą praktycznie całego ciała.

26-latka próbowała już różnych sposobów na pozbycie się tej przypadłości. Przez dłuższy czas była weganką, ale po chwilowej poprawie problem powrócił ze zdwojoną siłą. Od 2 miesięcy Brytyjka eksperymentuje ze swoją higieną, a raczej… jej brakiem.

Codziennie przemywa skórę, ale na 2-minutowy prysznic pozwala sobie tylko raz w tygodniu. Jak twierdzi - ograniczenie kontaktu z wodą przyniosło najlepsze dotąd efekty. Jakie? Zobacz koniecznie w naszej galerii.

Zobacz również: Cierpi na nadmierne rogowacenie naskórka. Odważyła się pokazać swoje stopy

Polecane wideo

Za kolejną dawkę wypełniacza oddadzą niemal wszystko. Im jest ciągle mało
Za kolejną dawkę wypełniacza oddadzą niemal wszystko. Im jest ciągle mało - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2020 15:09
To od niemycia zmienia się kolor oczu?
odpowiedz
Czytaniezezrozumieniemsieklania (Ocena: 1) 25.02.2020 22:42
Rozumiem, że opcja czytania ze zrozumieniem u autora artykułu nie jest wystarczająco rozwinięta. Dziewczyna na swoim profilu ma nawet zdjęcia w koszulce #thisisnoteczema, bo nie choruje na egzemę, a na tropical steroid withdrawal
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.06.2019 13:58
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.06.2019 16:24
Ja jebie jak tu znalezc klik next w tym gaszczu pierdol ? Ide stad
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 18.06.2019 15:26
Sama się zdziwiłam, kiedy najlepszym lekarstwem na mój trądzik okazało się zaprzestanie mycia twarzy nawet wodą. Po roku takiej "kuracji" wszystko wróciło do normy, choć wcześniej po kontakcie z wodą było tylko gorzej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie