Teraz z dostawą do domu zamówisz nie tylko zakupy. Czym zajmuje się beauty concierge?

To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla kobiet zmagających się z brakiem czasu.
Teraz z dostawą do domu zamówisz nie tylko zakupy. Czym zajmuje się beauty concierge?
fot. materiały prasowe
12.06.2019

Czasu nie można kupić. Ale można nim lepiej zarządzać, nie wydając ani złotówki extra. Wellme to usługi z branży beauty (makijaż, fryzura, stylizacja brwi, rzęs, a nawet – opalanie natryskowe) wykonywane w domu klienta. Usługi realizowane są przez świetnych stylistów, pracujących na najlepszych kosmetykach. Na takie rozwiązanie czekało wiele zapracowanych kobiet.

Gdy dostajesz zaproszenie na wesele lub służbowy bankiet, od razu kalkulujesz, ile czasu będziesz musiała poświęcić na przygotowania: umówienie się do fryzjera czy kosmetyczki, dojazd, a raczej –stanie w korkach, szukanie miejsca parkingowego... Żeby dobrze wyglądać na kilkugodzinnej imprezie, potrzebujesz całego dnia, jak prawdziwa gwiazda.

Profesjonalni styliści w twoim domu

A gdyby tak, wzorem gwiazd, zaprosić do swojej łazienki czy hotelowego pokoju sztab beauty ekspertów? Do niedawna takie przyjemności były zarezerwowane dla hollywoodzkiej elity. Pamiętasz zdjęcia Gisele Bundchen karmiącej piersią córkę, podczas gdy fryzjer układał jej słynne fale, a makijażysta tuszował rzęsy? Stylistki pracujące w Wellme przyjeżdżają do każdej klientki, która chce wyglądać dobrze i lepiej zarządzać swoim czasem. Nie tylko do młodych mam, choć dla nich taka opcja to prawdziwe wybawienie.

Wellme to serwis, który oferuje usługi beauty z dojazdem do klienta, 7 dni w tygodniu, od 7 rano, do północy. Firma zatrudnia makijażystki, fryzjerki, kosmetolożki, stylistki brwi, rzęs, paznokci a nawet masażystki. To najlepsze ekspertki w Warszawie, które przeszły staranną rekrutację i mają imponujące doświadczenie. Stylistki świadczą usługi w domu klienta lub innym miejscu, które wskażesz, na terenie Warszawy.

Salon otwarty od świtu do nocy

Nieistotne, czy szykujesz się na poranną prezentację z ważnym klientem, czy jedziesz na wieczorną premierę w operze. A może organizujesz szalony wieczór panieński, podczas którego wszystkie dziewczyny chcą wyglądać idealnie? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Wellme.com.pl i wybierzesz dokładnie te usługi, których potrzebujesz. Ekspertki przyjadą pod wskazany adres wyposażone w świetne kosmetyki, profesjonalny sprzęt i umiejętności niezbędne, by dokonać metamorfozy, jak z komedii romantycznych.

Piękny full serwis

Teraz pewnie przypominasz sobie czasy, gdy jako nastolatka farbowałaś włosy w domu. Sprzątania było na ładnych kilka godzin, a ręczniki do wyrzucenia. Stylistki Wellme to totalne profesjonalistki. Przyjeżdżają z całym niezbędnym specjalistycznym sprzętem: kosmetykami, pędzlami, myjkami, ręcznikami, suszarkami. Wszystko najlepszej jakości. Dzięki temu nie musisz obawiać się bałaganu, czy tego, że w Twoim mieszkaniu nie będzie wszystkich potrzebnych akcesoriów. Dlatego usługi oferowane przez Wellme mogą być świadczone nie tylko w domach, ale też biurach, hotelach czy każdym innym miejscu, w którym jest prąd i woda.

Gdy stylistki wykonują makijaż czy zabiegi na ciało, możesz się zrelaksować. Po skończonej usłudze nie czeka Cię sprzątanie, a w trakcie możesz obejrzeć ulubiony serial czy delektować się ciszą, bo dzieciaki mają drzemkę, a Ty jesteś u siebie i nie musisz słuchać telefonicznych rozmów klientki z fotela obok. Koniec z próbami wciśnięcia wizyty w salonie między pracą a wychowywaniem dzieci!

Piękna współpraca

Wellme szanuje czas swoich klientek, dlatego styliści zawsze są punktualni, czas wykonywania usługi jest z góry ustalony i tylko w wyjątkowych sytuacjach może być o kwadrans dłuższy od zakładanego. Dzięki temu nawet mając bardzo napięty grafik, możesz zadbać o urodę. A jeśli w trakcie wykonywania makijażu czy farbowania włosów musisz zerknąć do telefonu i odpowiedzieć na parę maili, nikt nie będzie miał tego za złe. Bo choć jesteś obsłużona jak w najlepszym salonie piękności, to nadal to Twój salon. Domowy.

 

Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie