Nie tylko nadgarstek. Jest jeszcze jedno miejsce na ciele, w którym każda kobieta ma pieprzyk!

Potwierdzasz?
Nie tylko nadgarstek. Jest jeszcze jedno miejsce na ciele, w którym każda kobieta ma pieprzyk!
Fot. Unsplash
01.06.2019

Od kilku dni kobiety na całym świecie bardzo uważnie przyglądają się swoim nadgarstkom i przedramionom. Wszystko za sprawą viralowego wpisu na Twitterze, którego autorka wysnuła bardzo ciekawą tezę. Według niej niemal każda przedstawicielka płci pięknej ma w tym miejscu widoczny pieprzyk.

Zobacz również: Podobno każda kobieta ma pieprzyk w tym miejscu. Internautki potwierdzają

Na dowód załączyła kilka fotografii - swoich i koleżanek. Wszystkie potwierdzały jej teorię. Podobnie jak setki zdjęć udostępnionych później przez zszokowane internautki. W większości także dostrzegły wyraźne znamię na swoich rękach. Skąd to się wzięło?

Pieprzyki powstają na skórze zazwyczaj w wyniku działania słońca. Nadgarstek to część ciała, którą często odsłaniamy i właśnie dlatego powstają na niej przebarwienia. Częściej u kobiet, bo te mają delikatniejsze owłosienie albo całkowicie się go pozbywają.

Właśnie odkryto kolejne takie miejsce.

Okazuje się, że ta sama zależność ma dotyczyć także damskiego biustu. Według najnowszej teorii (która wcale nie jest taka nowa, ale znowu jest o niej głośni) każda kobieta ma mieć pieprzyk na piersi. Ale nie obojętnie której, tylko dokładnie lewej.

Dla niektórych brzmi to absurdalnie, ale ponownie jak w przypadku ręki - potwierdzenie znajdujemy w tysiącach komentarzy. Zorganizowana na Twitterze ankieta wykazała, że 100 procent respondentek ma pieprzyk na lewej piersi.

Opisujący sprawę portal metro.co.uk poprosił o komentarz chirurga plastycznego i znowu to samo - lekarz potwierdził, że z 50 jego ostatnich pacjentek przynajmniej 90% miało znamię w tym miejscu.

Zobacz również: Wychudzona noga przeraziła internautów. Ta reklama ma jednak drugie dno

Czy to spisek? A może znak, którego nie jesteśmy w stanie odczytać? Cytowany przez ten sam serwis dermatolog tłumaczy:

Pieprzyki pojawiają się w miejscach najbardziej narażonych na działanie promieni słonecznych - ramionach, górnej części pleców czy dekolcie. Dotyczy to zwłaszcza jaśniejszej karnacji. To powszechne znamiona, które powstają tak naprawdę wszędzie, dlatego fakt, że kobiety mają je na nadgarstkach i piersiach to żaden fenomen. Najwyraźniej często chodzą z krótkim rękawem i odsłoniętym dekoltem.

To całkiem logiczne wytłumaczenie, ale nie wszystkich przekonuje. Internauci uwielbiają teorie spiskowe i szukają ciekawszej teorii na ten temat. Przypadkowy efekt działania słońca nie brzmi zbyt ekscytująco.

Zobacz również: Znamy tajemnicę fotogenicznych dziewczyn. Wychodzą ładnie na zdjęciu, bo... robią konkretną pozę

Znamy tajemnicę fotogenicznych dziewczyn. Wychodzą ładnie na zdjęciu, bo... robią konkretną pozę
Znamy tajemnicę fotogenicznych dziewczyn. Wychodzą ładnie na zdjęciu, bo... robią konkretną pozę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Natalia (Ocena: 5) 05.06.2019 01:40
Też mam tylko na lewej Na prawej już nie mam ani jednego Jeśli to od słońca to dlaczego tylko na lewej a nie na oby dwóch?
odpowiedz
Waculik (Ocena: 5) 02.06.2019 18:00
A ja mam na fiutku boshe nie jestem kobita
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 22:09
Nie mam ani tu ani tu. Nie jestem kobietą?
odpowiedz
hm (Ocena: 5) 01.06.2019 16:01
też na lewej :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 13:33
Ja mam na prawej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie