Ledwo potrafią raczkować, a już konkurują o tytuł miss. I to w pełnym makijażu

Najmłodsze z kandydatek nie skończyły nawet roczku.
Ledwo potrafią raczkować, a już konkurują o tytuł miss. I to w pełnym makijażu
Fot. Instagram.com (@arabella_rich/@annistongrace00/@universalroyalty)
25.05.2019

Mimo że wywołują wiele kontrowersji, konkursy piękności dla małych miss wciąż cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. W niektórych rejonach tego kraju o tytuł “najpiękniejszej” walczą nawet kilku-, kilkunastomiesięczna dziewczynki! Wiele z nich nawet nie wie, o co chodzi w całym tym zamieszaniu, ale z pomocą zaaferowanych mam marzących o sławie, karierze i pieniądzach prezentują się na scenie w tiulowych sukniach i pełnym makijażu. 

Zobacz również: „Gotowa do żłobka”. Matki chwalą się wymalowanymi niemowlakami

Matki aspirujących małych miss chętnie chwalą się sukcesami swoich pociech w mediach społecznościowych. Na Instagramie można znaleźć całe mnóstwo zdjęć kilkulatek i kilkunastomiesięcznych dziewczynek w pełnym makijażu, natapirowanych fryzurach, ze sztuczną opalenizną oraz w dwuczęściowych bikini. Zobaczcie zdjęcia najmłodszych kandydatek do tytułu “najpiękniejszej dziewczynki”. Jak oceniacie takie konkursy? 

Mała miss zdemaskowana. Oto, co 9-letnia królowa piękności ukrywa pod makijażem
Mała miss zdemaskowana. Oto, co 9-letnia królowa piękności ukrywa pod makijażem - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.05.2019 17:54
To jest chore!!! Rozumie konkurs piękności dla małych dziewczynek, ale bez makijażu, wielgachnych fryzur i wyzywajacych strojów. Takie stare-malutkie. I te matki spragnione tytułów, a większość z nich spasione jak świnki i zaniedbane a ładują wielka kasę w przygotowania żeby ich córeczka dostała koronę. Dramat :(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie