Blogerka wykonała popularny zabieg i...prawie straciła wzrok

Przestrzega wszystkich przed tanimi i niesprawdzonymi klinikami.
Blogerka wykonała popularny zabieg i...prawie straciła wzrok
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cassidyvalentine/)
17.05.2019

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej jest obecnie na porządku dziennym. Na każdym rogu otwierają się nowe kliniki, które oferują profesjonalne zabiegi upiększające. Z racji tego, że wybór gabinetów jest naprawdę duży, szukamy jak najlepszych okazji cenowych, aby wykonać upragniony zabieg i...nie przepłacić. W przypadku blogerki Cassidy Valentine wybór niesprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej o mały włos nie zakończył się utratą wzroku...Teraz kobieta przestrzega wszystkich przed niewykwalifikowanymi kosmetyczkami.

Zobacz też: Wąskie usta rujnowały jej życie. Po ich powiększeniu stała się pośmiewiskiem

Chciała powiększyć usta, a omal nie straciła wzroku

Blogerka przekonała się na własnej skórze, że wizyta w przypadkowej klinice medycyny estetycznej może nieść katastrofalne skutki dla zdrowia. Kiedy kobieta zdecydowała się na powiększenie ust kwasem hialuronowym, w celu wyszukania gabinetu sięgnęła do Internetu. Natrafiła na klinikę oferującą profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej za nieco niższe pieniądze. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pierwsze niepokojące objawy zauważyła już w trakcie zabiegu. Jej usta przybrały dziwnie siny kolor, jednak kosmetyczka zapewniła ją, że to normalne. Kiedy wróciła do domu, zauważyła, że jej usta są wręcz fioletowe i bardzo spuchnięte. Zaniepokojona zadzwoniła do kliniki, w której wykonała zabieg, tam zalecono jej, aby wzięła leki na alergię...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cassidy jednak uznała to za absurd i udała się po pomoc do innej kliniki, w której lekarze musieli rozpuścić niebezpieczne wypełniacze. Okazało się, że kobieta otrzymała stosowną pomoc w ostatniej chwili. Gdyby zwlekała, mogłaby utracić wzrok...Swoją historią podzieliła się mediach społecznościowych, gdzie ostrzega wszystkich przed tego typu klinikami.  

Dziewczyny, jeśli chcecie powiększyć usta, zapłaćcie więcej pieniędzy i udajcie się do prawdziwego lekarza, który wie jak wykonać zabieg. 

Zobacz też: Kobiety zwariowały na punkcie tej operacji plastycznej. Marzą o looku „bogatej dziewczyny”

Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
put (Ocena: 5) 19.05.2019 21:42
Dlatego nie należy oddawac sie w byle czyje ręce. Ja takie zabiegi wykonuje wylacznie u wysokiej klasy profesjonalistów, w moim wypadku to doktor Pniok :) Kiedy zajmuje sie mną ekspert wiem ze nic mi nie grozi, jak wykonujesz w domu - licz sie z ryzykiem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie