Umów się na woskowanie brwi i wesprzyj kobiety! Trwa wyjątkowa akcja Benefit Cosmetics

Każda majowa wizyta w Brow Barze to realna pomoc dla potrzebujących kobiet.
Umów się na woskowanie brwi i wesprzyj kobiety! Trwa wyjątkowa akcja Benefit Cosmetics
Fot. iStock/materiały prasowe
01.05.2019

O takich akcjach lubimy pisać najbardziej, ponieważ robiąc coś fajnego dla siebie, możemy realnie pomóc innym osobom, które bardzo potrzebują wsparcia, także finansowego. Maj 2019 to szczególny miesiąc dla marki Benefit, która podbiła nasze serca nie tylko fenomenalnymi kosmetykami, ale także usługami woskowania brwi, które można wykonywać w specjalnych Brow Barach w całym kraju. To właśnie w maju każdy serwis woskowania brwi przekłada się na zbiórkę środków dla potrzebujących kobiet z Polski i nie tylko. 

Zobacz również: 100 lat damskich brwi. Jak się zmieniały i kiedy wyglądały najlepiej?

W tym roku po raz pierwszy Benefit Cosmetics, marka kosmetyczna z San Francisco zainaugurowała w Polsce swój program charytatywny Bold is Beautiful. W ramach akcji przez cały maj 100 procent wartości serwisów woskowania brwi wykonywanych w Brow Barach trafi do partnerskiej organizacji charytatywnej. W Polsce Benefit współpracuje z Habitat for Humanity Poland, fundacją zajmującą się poprawą warunków mieszkaniowych i bytowych, a także szeroko zakrojoną pomocą prawną dla osób, które jej potrzebują. Środki zebrane w ramach partnerstwa z Benefit zostaną przeznaczone głównie na pomoc kobietom, aby mogły w spokoju rozwijać się, wychowywać dzieci, być w 100 procentach sobą i uwolnić cały swój potencjał 

Fot. materiały prasowe

„Jako miliardowa globalna marka kosmetyczna szukaliśmy sposobu, aby trwale i znacząco zmienić choć pewne obszary życia kobiet i dziewczyn. Stwierdziliśmy, że przecież od zawsze misją Benefit było wspieranie i dawanie kobietom sił!” - wyjaśnia Annie Ford-Danielson, Ambasadorka programu i córka oraz siostrzenica założycielek marki Benefit Cosmetics. „U podstaw naszego DNA leży głębokie przekonanie, że uroda i piękno to coś więcej niż to, co na zewnątrz. Po dekadach pomagania kobietom wyglądać pięknie i czuć się pewnie stworzyliśmy program pozwalający im być w 100 procentach sobą – Bold is Beautiful” 

Od początku istnienia programu na świecie czyli 2015 roku, Benefit zebrał już 16,5 mln dolarów na wsparcie lokalnych organizacji charytatywnych w krajach, w których jest prowadzony. W tym roku, między innymi dzięki przyłączeniu Polski do programu, marka planuje zebrać 6 milionów dolarów w 21 krajach na całym świecie!  

Jak możesz pomóc? 

To proste! Przyjdź w maju do jednego z 39 Brow Barów Benefit w perfumeriach Sephora w całej Polsce i wykonaj serwis woskowania brwi Benefit. Możesz być pewna, że 100 procent wartości woskowania trafi na konto fundacji Habitat for Humanity Poland. Środki zebrane podczas akcji w całości wesprą działania statutowe Fundacji i pomogą w zapewnieniu jej podopiecznym godnych warunków bytowych i mieszkaniowych. Girl power!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: „Chyba nie mają w domu lustra”. Nad oczami tych dziewczyn dzieje się coś bardzo dziwnego

Polecane wideo

Do regulacji brwi używają linijki lub szklanki. Nie uwierzysz, co mają nad oczami
Do regulacji brwi używają linijki lub szklanki. Nie uwierzysz, co mają nad oczami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie