„Nigdy nie wierz influencerkom”. Mamy ich ZDJĘCIA przed tuningiem u chirurga!

Im bardziej znane, tym mocniej zrobione.
„Nigdy nie wierz influencerkom”. Mamy ich ZDJĘCIA przed tuningiem u chirurga!
źródło: Instagram (instagram.com/lelepons)
03.05.2019

Kiedy zarabiasz na życie własną twarzą, nie możesz wyglądać jak szara myszka. Dobrze wiedzą o tym znane i lubiane, które opierają całą swoją karierę na nieskazitelnym wizerunku. Ich sztuczność jest często krytykowana, ale z drugiej strony - czy na pewno chcielibyśmy oglądać ich prawdziwe oblicza?

Zobacz również: Nie zawsze była wulgarną patoinfluencerką. Mamy stare zdjęcia Marty Linkiewicz

Zdjęcia zgromadzone na instagramowym profilu „Exposing Celeb Surgery” nie pozostawiają wątpliwości, że w showbiznesie i blogosferze korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej jest tak normalne, jak dla nas wizyta u dentysty. W tej branży im lepiej wyglądasz, tym więcej zarabiasz.

Autorzy strony nie widzą w tym nic dziwnego. Jak zastrzegają, tego typu „przeróbki” wcale im nie przeszkadzają. Pod warunkiem, że pacjentka rzeczywiście prezentuje się lepiej, niż przed licznymi zabiegami. W galerii zobaczysz te, którym się udało.

Zobacz również: Bezlitosne zbliżenia przed i po. Tak celebrytki majstrują przy twarzach

Polecane wideo

Stare zdjęcia Marty Linkiewicz. Zobacz, jak wyglądała kilka lat temu
Stare zdjęcia Marty Linkiewicz. Zobacz, jak wyglądała kilka lat temu - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 3) 03.05.2019 13:20
Ale to nie jest tak że te dziewczyny ukrywają to jak wcześniej wyglądały. Na przykład Lele sama kiedyś wstawiła zdjęcie ma instagrama jak wyglądała gdy była nastolatką i mówi normalnie o tym że miała korektę nosa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.05.2019 09:03
I dobrze, lepiej być całe życie paszczurem? Wstydzcie się głupie baby bo was na operację nie stąć.Jak ktoś ma ochotę to robi.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie