Straciła przytomność i upadła na gorącą lokówkę. Straciła połowę twarzy

Mimo to odważyła się pokazać, jak wygląda po wypadku.
Straciła przytomność i upadła na gorącą lokówkę. Straciła połowę twarzy
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/beautywithinbrittney/)
26.04.2019

Trudno wyobrazić sobie bardziej straszliwy wypadek niż taki, w wyniku którego traci się część twarzy. W końcu twarz to nasza wizytówka i tożsamość. Czasami jednak los bywa okrutny i niektórzy ludzie padają ofiarami takich niefortunnych zdarzeń. Dzięki wielkiemu wysiłkowi lekarzy poszkodowanym najczęściej udaje się przywrócić zdrowie i sprawność, ale ich życie jest już na zawsze zmienione.

Zobacz również: Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!

Brittney Sullivan zamierzała właśnie zakręcić sobie loki, kiedy doznała ataku padaczki. Osunęła się na podłogę i upadła twarzą prosto na rozgrzaną lokówkę. Parę chwil później nieprzytomną kobietę znalazła jej 8-letnia córka. Dziewczynka zadzwoniła do swoich dziadków, którzy natychmiast zawieźli Brittney do szpitala.  

32-latka doznała oparzeń 3 stopnia na twarzy oraz szyi. W sumie przeszła 6 operacji oraz przeszczep skóry. W momencie niefortunnego wypadku Brittney szykowała się do wyjścia do pracy. W rozmowie z mediami wspominała, że nie pamięta chwili zdarzenia. 

Stałam w łazience i szykowałam lokówkę. Następne, co pamiętam, to jak obudziłam się w szpitalu. 

Gdy Brittney dowiedziała się od lekarzy, jak rozległe są jej obrażenia, wybuchła płaczem. 

Pomyślałam, że już nigdy nie będę piękna. Przez moją głowę przewijały się setki myśli. Zastanawiałam się, czy mój mąż mnie zostawi i czy moje dzieci będą się mnie bały.  

Dziś, ponad rok po wypadku, Brittney zaakceptowała swój nowy wygląd, mimo że w wyniku oparzeń straciła połowę twarzy. Założyła nawet grupę wsparcia o nazwie “Beauty Within”, dzięki której inspiruje innych ludzi i udowadnia, że mimo wypadku wciąż czuje się silną i piękną kobietą. 

Zobacz, jak Brittney wyglądała przed oparzeniami i jak wyglądała jej droga do odzyskania zdrowia. 

Zobacz również: Chciała powiększyć usta, ale coś poszło nie tak. Teraz wyglądają jak „surowe mięso”!

Polecane wideo

Wielbicielki tapety: Zdjęcia pięknych dziewczyn, które przesadziły z makijażem
Wielbicielki tapety: Zdjęcia pięknych dziewczyn, które przesadziły z makijażem - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2019 10:57
Schudnij włączając do diety slimcea, ja schudłam w 3 miesiące 15 kg.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2019 03:56
Az tak zle nie jest, miesni nie uszkodzila: wyglada zle bo jest wczesnie pi wypadku. Ma wszczepiony ekspander to wyglada zle. Mysle ze pi kilku rekonstrukcjach I z dobrym makijazem bedzie wygladac znowu ladnie. Medycyna dzisiaj dziala cuda, Katie piper byla w duzo gorszum stanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie