Większość kobiet wstydziłoby się pokazać takie pośladki. Ona uczyniła z nich swój atut

Zabawnymi zdjęciami swojej pupy udowadnia, że można czuć się piękną w każdym rozmiarze.
Większość kobiet wstydziłoby się pokazać takie pośladki. Ona uczyniła z nich swój atut
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sofie_lambrecht_/)
23.04.2019

“Czy to sprawia, że mój tyłek wygląda na wielki?” - pyta Belgijka Sofie Lambrecht pod zdjęciami, na których jej pośladki zasłania lizak, ciastko, a nawet... główka kalafiora. Te zabawne ujęcia nie tylko wywołują uśmiech na twarzy, ale także sprawiają, że każda kobieta, która zmaga się z kompleksami nabiera dystansu do swojego ciała.   

Zobacz również: Mają piękne, zgrabne pośladki... w całości pokryte rozstępami. Z dumą pokazują je na Instagramie
“Wiesz co? Rozmiar nie ma znaczenia. Czasami – owszem. Ale kiedy jestem z moim mężem, to się nie liczy. W miłości nie chodzi o rozmiar. Nigdy nie powinno o niego chodzić. Nigdy nie pozwól na to, żeby twój rozmiar przeszkadzał ci w tym, by kochać samą siebie albo żeby miał wpływ na miłość twojego partnera. On kocha cię za twoje serce i za to, kim jesteś. Nie za twój tyłek (no, może czasami, a wtedy powinnaś czerpać z tego przyjemność)” - przekonuje Sofie. 

Na Instagramie Belgijka prowadzi konto, które obserwuje już ponad 7 tys. fanów. Sofie jest matką 5 dzieci, które urodziła na przestrzeni 6 i pół roku – po tylu ciążach jej ciało bardzo się zmieniło, ale kobieta nauczyła się je akceptować, a dzięki swoim zdjęciom pomaga w tym także innym mamom (i nie tylko). 

Kochaj swoje ciało. Kochaj je teraz. Bez względu na jego rozmiar. Nie ważne, czy jesteś w procesie jego modyfikacji z jakiegokolwiek powodu. Nigdy nie jest za wcześnie, żeby kochać swoje ciało. Właśnie dlatego robię sobie takie zdjęcia. Nie jest mi łatwo kochać moje ciało, ale się staram” - pisze Sofie. 

Zobaczcie, jakimi fotkami Belgijka podbiła serca swoich fanów. Podoba wam się taki sposób na siebie? 

Ciało tej dziewczyny jednych zachwyca, a innych przeraża. Spójrz na jej uda i pośladki
Ciało tej dziewczyny jednych zachwyca, a innych przeraża. Spójrz na jej uda i pośladki - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 09:43
Jeżeli zaczynasz kurację odchudzającą polecam zastosować razem z nią preparat slimcea który świetnie przyśpiesza efekty zrzucania kg. Dzięki niemu schudłam 16 kg w 3 miesiące
odpowiedz

Polecane dla Ciebie