Sprawdzamy nowy kosmetyk do opalania. Działa?

Przekonaj się!
Sprawdzamy nowy kosmetyk do opalania. Działa?
fot. iStock
16.04.2019

Wiosną, a w szczególności latem, bardzo wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych. Ryzyko jest wyjątkowo wysokie, jeżeli urlop spędzamy na plaży, przy basenie czy w górach. Jeżeli więc planujecie majówkowy wyjazd w cieplejsze kraje, nie zapomnijcie spakować kremu z wysokim filtrem przeznaczonego do stosowania na twarz. To właśnie ona jest najbardziej narażona na dotkliwe poparzenia.

Miałyśmy okazję testować ostatnio zupełna nowość wśród kosmetyków do opalania, która okazała się prawdziwą rewelacją. Mowa o kremie z filtrem B-Protect 50+ marki Eau Thermale Avène.

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które poszukują bezpiecznego rozwiązania do pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z którego mogą korzystać każdego dnia w roku. B-Protect 50+ oferuje potrójną formułę: ochronę przeciw promieniom UV+UVB i zanieczyszczeniom, a także właściwości upiększające. Jak to działa? Podczas aplikacji na skórę uwalniane są mikrokapsułkowane pigmenty. W ten sposób kolor zmienia się z białego w naturalny, cielisty. Dzięki temu twarz nabiera promiennego wyglądu z subtelnym świetlistym akcentem. Produkt nakładamy na twarz i szyję.

Krem z filtrem Avène B-Protect 50+, pojemność: 30 ml, cena: ok. 45 PLN

 

Kosmetyku z powodzeniem mogą używać posiadaczki wrażliwej cery. Dodatkowe działanie łagodzące, kojące i zmiękczające daje zawarta w produkcie woda termalna Avène. Krem ma również silne działanie antyoksydacyjne. Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że w porównaniu z innymi kosmetykami do opalania, jest bardziej przyjazny środowisku dzięki opatentowanemu systemowi mniej skoncentrowanych i nierozpuszczalnych w wodzie filtrów, a także lepszej biodegradowalności formuł. Produkt nie zawiera silikonu.

Krem B-Protect 50+ marki Eau Thermale Avène jest dostępny wyłącznie w sieciach SUPER PHARM.

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 14:21
Oczywiście kolor tylko jeden i nie dla bladych, a ci najbardziej potrzebują porządnego kremu z filtrem. Ja mam filtr w moim kremie "na dzien" więc nie potrzebuję go w podkladzie/kremie BB/CC, ale długo szukałam za takim i nic dla bladych. Nawet te azjatyckie są za ciemne (kremy BB/CC bo blady fluid (ale bez żadnych dodatków poza nawilżeniem) znalazłam)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie