Gwarantujemy, że zakochasz się w tych tatuażach. Wyglądają jak najprawdziwsze hafty!

Te dziary to małe dzieła sztuki.
Gwarantujemy, że zakochasz się w tych tatuażach. Wyglądają jak najprawdziwsze hafty!
Fot. Instagram.com (@ksuarrow_tattoo/@septimoarteciney)
12.04.2019

Z czym kojarzy ci się haftowanie? Pewnie ze starszą panią siedzącą wygodnie w fotelu przed telewizorem i zajmującą się tym rodzajem ręcznych robótek, prawda? Dziś hafty to jeden z ukochanych motywów tatuażystów, którzy tworzą na skórze swoich klientów prawdziwe dzieła sztuki - wyglądają jak najprawdziwsze, wyszywane hafty! 

Zobacz również: Dziewczyny zakochały się w BIAŁYCH TATUAŻACH. To chyba najpiękniejszy beauty-trend tej wiosny!

“Haftowane” tatuaże (ang. embroidery tattoos) to obecnie najmodniejszy trend wśród miłośników modyfikacji ciała. Dzięki bogactwu detali takie tatuaże sprawiają wrażenie, jakby były trójwymiarowe - aż dziwne, że po dotknięciu skóry w miejscu wzoru nie poczujemy charakterystycznej struktury haftu. Tatuażyści chwalą się swoimi dziełami sztuki na Instagramie - wykonują na skórze swoich klientów zarówno tradycyjne, folkowe wzory, jak i bardziej współczesne “hafty”. Naszym zdaniem to zdecydowanie jeden z piękniejszych trendów w sztuce tatuażu. Skusiłabyś się na taki haft na skórze? 

Polecane wideo

Gdzie zrobić tatuaż, żeby facet oszalał z podniecenia?
Gdzie zrobić tatuaż, żeby facet oszalał z podniecenia? - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Katarzyna ze SkinProject (Ocena: 5) 31.05.2019 17:17
Ładnie wykonany tatuaż z wzorem florystycznym w pełnym kolorze i z ładnym cieniowaniem to imho prawdziwy sztos. Takie tattoo od pierwszego dnia wymaga właściwej pielęgnacji. Tak, moment w którym opuszczamy studio z naszym nowym cudeńkiem, to dopiero początek przygody. Mimo, że korci, nie dotykamy. Nie wystawiamy też na słońce, nie opalamy na solarium, unikamy sauny. I tak przez kilka tygodni. Leżenie w wannie zamieniamy na prysznic. Dostępnych jest sporo fajnych preparatów do pielęgnacji tatuażu. Spray - taki jak https://skinproject.tattoo/ - można z powodzeniem używać poza domem, na przykład w podróży.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie