Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę

Bez kosmetyków i retuszu to zupełnie inne osoby.
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
źródło: Instagram (instagram.com/beauty.false)
07.04.2019

Najnowsze badania wykazują, że im więcej uwagi poświęcamy mediom społecznościowym, tym… bardziej jesteśmy zakompleksieni. Codzienne obcowanie z pięknymi zdjęciami jeszcze piękniejszych celebrytów i influencerów odbiera nam resztki pewności siebie.

Zobacz również: Zdjęcie z Instagrama kontra rzeczywistość. Ktoś sfotografował, jak ta dziewczyna wygląda naprawdę

Teoretycznie zdajemy sobie sprawę, że większość fotografii na Instagramie czy Facebooku ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie zmienia to jednak faktu, że podświadomie porównujemy się do przefiltrowanych i wyretuszowanych portretów.

Na szczęście istnieją także takie profile jak „Beauty False”, które stają się odtrutką dla plastikowego świata znanych i lubianych. Jego autorzy wkładają sporo wysiłku w to, by zdemaskować nasze idolki. I całkiem nieźle im to wychodzi, na co najlepszym dowodem są zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz również: W Internecie wyglądają jak boginie. Do momentu, kiedy zmyją makijaż

Polecane wideo

W Internecie wyglądają jak boginie. Do momentu, kiedy zmyją makijaż
W Internecie wyglądają jak boginie. Do momentu, kiedy zmyją makijaż - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2019 08:39
bardzo mi się w figurena podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 07:27
No OK, to są jakieś oszustki, niepogodzone ze swoją przeciętnością - ale wiele osób nie musi robić z siebie nie wiadomo czego, żeby dobrze wyjść na zdjęciu, ktore jest fajne (i nie musi iść do sieci).
odpowiedz

Polecane dla Ciebie