Rozwiązanie konkursu: Do kogo powędrują kosmetyki DERMEDIC?

Oto lista laureatek!
Rozwiązanie konkursu: Do kogo powędrują kosmetyki DERMEDIC?
Fot. iStock
11.03.2019

Konkurs, który zorganizowałyśmy wspólnie z marką DERMEDIC, dobiegł końca. Tym razem zadanie konkursowe polegało na tym, by odpowiedzieć na pytanie:

„Jak przygotowujesz swoją skórę do wiosny?”

Czytając Wasze zgłoszenia, doszłyśmy do jednego wniosku: Wasza kreatywność i pomysłowość naprawdę nie ma granic! Wybranie trzech najlepszych odpowiedzi spośród setek, które do nas napłynęły, było bardzo trudne. Po burzliwych obradach jury, lista laureatek przedstawia się następująco:

Kinga C., Kraków

Opowiem Wam o moim sprytnym planie.
Bo mam pewne „triki”, proste oraz tanie,
aby przygotować swą skórę na wiosnę
i wieść z czystą skórą już chwile radosne!

Słodycze porzucam w imię mej urody.
Zaś owoce tutaj nie wyrządzą szkody!
I picie dwóch litrów wody jest ważne.
Nawodnić organizm – zadanie poważne.

Zielona herbata jest tutaj pomocna,
lub woda z cytryną, która jest wszechmocna!
Warzywa: ziemniaki, brokuły, kapusta,
sałatki z oliwą – to moja rozpusta!

Oprócz diety, sport także tu zadziała świetnie
gdyż dotlenia cerę i działa konkretnie.
I dobre kosmetyki pomogą nam znacznie
poprawić wygląd skóry, gdy wiosna się zacznie!

I w końcu zewnętrzne zabiegi – peelingi,
maseczki z białej czy zielonej glinki.
A gdy na twarzy już wszystko zadziała,
czas by w końcu zadbać o pielęgnację ciała! :)

Barbara K., Lublin

Basia Z., Sosnowiec

Wyznania pewnej cery.

Moja pani na co dzień żyje w miejskiej dżungli, gdzie podczas codziennych starć i potyczek to ja najwięcej „obrywam”. Jestem wystawiana na różne, szkodliwe czynniki (zimowe zanieczyszczenia, smog, zmienne warunki pogodowe, spaliny, dym papierosowy, mróz). W rezultacie często bywam sucha i pozbawiona blasku – zamiast wyglądu dojrzałego winogronka jestem jak zasuszona rodzynka. Tak mało mam od życia, ciągle tylko smaga mnie deszcz i zimy wiatr, albo przypieka słońce. Staram się dbać o siebie, ale jak to w życiu bywa moja pani czasem ma inne ważniejsze rzeczy do roboty. A z moją pielęgnacją jest jak z przyrządzaniem ciasta – złe proporcje czy nieodpowiednie składniki mogą doprowadzić do katastrofy. Dlatego bardzo ważnym jest przestrzeganie elementarnych zasad i nie działanie w pośpiechu, bo wyjdzie „zakalec”. Mój przepis na przygotowanie do wiosny i pielęgnację skóry zmęczonej „miejskim życiem” składa się z 3 składników: odpowiedniej diety, ćwiczeń i kosmetyków wspomagających efekt.

Dieta musi być bogata w błonnik, warzywa, owoce, przyprawy i koniecznie wodę. Regularne treningi, fitness, siłownia czy najprostsze ćwiczenia w domu są jak mąka w cieście – bez nich nic dobrego nie wyrośnie. A wisienką na trocie są kosmetyki. Utrzymują efekt ciężko wypracowany podczas treningów i diety. Uwielbiam własnoręcznie przygotowywać kosmetyki na bazie naturalnych produktów i domowych sposobów. Nauczyła mnie tego moja babcia, która zna przepisy na wszystko. Jednym z nich jest maseczka oczyszczająca z jabłek, białka, naturalnej glinki, dyni bądź ogórka. Nie tylko oczyści ona zatkane pory, ale także je zmniejszy i zapobiegnie zaskórnikom.

Drugim kosmetykiem wykonanym własnoręcznie jest peeling kawowy lub cukrowy. Buzia jest po nim promienna i gładka jak pupa niemowlaka. Ale żeby nie było, że nie korzystam z kosmetyków zakupionych w drogeriach – stawiam na Dermedic. Dzięki kosmetykom tej marki moja Pani podarowuje mi odrobinę luksusu. Z takimi składnikami każde ciasto (skóra) będzie wyglądało apetycznie ;-) Dzięki temu, że moja pani odkryła te kosmetyki mam szansę pozbyć się kompleksów i z werwą wkroczyć w pierwsze wiosenne dni. Kosmetyki te idealnie dopasowują się do moich potrzeb i stylu życia mojej pani. Nie straszne będą mi już codzienne zawieruchy. Jestem gotowa, by być piękną na wiosnę.
Cera Basi

Laureatkom serdecznie gratulujemy (nagrody zostaną do Was wysłane w ciągu 20 dni roboczych), a wszystkim Papilotkom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Jeśli tym razem nie wygrałyście, nie zniechęcajcie się. Lada moment na serwisie pojawi się kolejny konkurs ze świetną nagrodą. Szczegóły wkrótce!

 

Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku
Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie