Pośladki tych bliźniaczek w sumie mierzą ponad 200 cm. Twierdzą, że to w 100% natura

Zdecydowanie zaprzeczają, żeby korzystały z pomocy chirurga plastycznego.
Pośladki tych bliźniaczek w sumie mierzą ponad 200 cm. Twierdzą, że to w 100% natura
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/doubledose_twins/)
02.03.2019

Obsesja na punkcie dużych pośladków trwa w najlepsze. Wielkie pupy są tym, czym w latach 90. były pokaźne biusty. Dziś kobiety leczą swoje kompleksy na punkcie wyglądu powiększając właśnie pośladki, a nie piersi. Wiele z nich wierzy, że imponujący rozmiar pupy pozwoli im zrobić spektakularną karierę. Wystarczy wspomnieć chociażby Kim Kardashian. 

Zobacz również: Mają piękne, zgrabne pośladki... w całości pokryte rozstępami. Z dumą pokazują je na Instagramie

Najsłynniejsza z Kardashianek może mieć jednak poważną konkurencję, a do tego podwójną. Wszystko za sprawą sióstr Miriam i Michelle Carolus, które dzięki swoim obfitym kształtom w dolnej części ciała robią prawdziwą karierę w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje je już ponad 1,3 mln fanów! Każda z sióstr może się pochwalić imponującymi rozmiarami pośladków, które liczą w obwodzie ponad metr. Bliźniaczki zgodnie zapewniają, że to zasługa matki natury i ćwiczeń i że nie poddały się operacjom powiększania pupy.

Miriam i Michelle dążą do tego, żeby ich ciała wyglądały identycznie, w związku z czym poddają się ścisłemu reżimowi. “Upewniamy się, że odżywiamy się i ćwiczymy w ten sam sposób. Jesteśmy skoncentrowane na tym, żeby nasze ciała wyglądały tak samo, więc nasze wymiary są identyczne. Jeśli któraś z nas przytyje lub schudnie w którymś obszarze ciała, druga stara się jej dorównać. Aby zachować nasze krągłości robimy dużo ćwiczeń na mięśnie brzucha, nóg i pośladków” - wyjaśniają. “Staramy się robić kilka tysięcy przysiadów dzienne, żeby utrzymać formę. Nie wykonujemy ich wszystkich na raz. Rozkładamy je w czasie na jakieś  9 godzin”. 

Bliźniaczki twierdzą, że swoim imponującym pośladkom zawdzięczają aż 90 proc. wszystkich swoich zarobków. Myślicie, że dzięki nim zrobią prawdziwą karierę i zdetronizują Kim Kardashian?

Sprzedała dziewictwo za prawie 10 mln zł! "Chciałam, żeby mama była ze mnie dumna"
Sprzedała dziewictwo za prawie 10 mln zł! "Chciałam, żeby mama była ze mnie dumna" - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
malinka97 (Ocena: 5) 02.03.2019 12:43
Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2019 11:08
Twierdzić tonone mogą co z3chca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie