W jakich okularach będziesz wyglądała idealnie?

Podpowiadamy, jak dobrać oprawki do kształtu twarzy.
W jakich okularach będziesz wyglądała idealnie?
Fot. Unsplash / Instagram.com (https://www.instagram.com/muscateyewear/)
09.02.2019

Z okularami jest jak z różem do policzków - można świetnie podkreślić swoją urodę, ale i wszystko popsuć. Tyczy się to nie tylko okularów przeciwsłonecznych, ale także korekcyjnych. Moda to jedno, ale priorytetem powinno być idealne dopasowanie oprawek do twarzy – warto o tym pamiętać, wybierając się na zakupy do salonu optycznego.

Jakie oprawki będą zatem wyglądały idealnie w twoim przypadku?

Jeśli masz twarz trójkątną…

…jak Reese Witherspoon lub Jennifer Aniston, koniecznie zaopatrz się w okulary zaokrąglone do dołu albo zupełnie okrągłe. Złagodzą ostre rysy twarzy. Staraj się unikać tych kwadratowych i prostokątnych - nie będziesz w nich wyglądała korzystnie.

Jeśli masz twarz owalną…

…dobrze wyglądasz w większości oprawek, podobnie jak Christina Aguilera. Do wyboru masz całą masę kształtów i kolorów.

Jeśli masz twarz okrągłą...

…musisz unikać oprawek okrągłych. Możesz za to śmiało eksperymentować z okularami, które posiadają oprawki w kształcie motylim - górna krawędź unosi się w kierunku skroni. Taki typ twarzy reprezentuje między innymi Mischa Barton.

Jeśli masz twarz kwadratową…

… tak jak Angelina Jolie, powinnaś zakładać okulary o kocim kształcie oprawek. Będziesz w nich wyglądała bardzo seksownie, a na dodatek wyrównasz proporcje twarzy.

Okulary, które pasują każdemu…

Jeżeli nadal masz problem z wybraniem dla siebie odpowiednich oprawek, zawsze możesz zdecydować się na model, w którym każdy wygląda dobrze. Tak – istnieje taki i nawet o nim pisałyśmy.

Przypomnijmy: Okulary, w których każdy będzie wyglądać dobrze. Poznajcie model Charlie

Decydując się na okulary Muscat, możecie przy okazji zadbać o swój wzrok – marka została bowiem oficjalnym partnerem LUX MED. Pakiety okulistyczne LUX MED dostępne są w salonach stacjonarnych marki Muscat oraz w sklepie online w kwocie 99 zł. Usługa obejmuje jednorazową konsultację okulistyczną wraz z możliwością doboru okularów w salonie Muscat.

Dokonując zakupów w sklepie stacjonarnym, pakiet otrzymuje się na miejscu, natomiast przy zakupie online zostanie on nadany na wskazany przez klienta adres w przeciągu dwóch dni roboczych.

Każdy pakiet okulistyczny zawiera instrukcję informującą, jak za pośrednictwem infolinii LUX MED dokonać rezerwacji wizyty w dowolnej placówce w całej Polsce. Realizacja wizyty jest możliwa po okazaniu pakietu okulistycznego, który stanowić będzie jednocześnie potwierdzenie dokonania płatności przez klienta i upoważnienie do odbycia konsultacji okulistycznej z doborem okularów.

Nastolatki marzą o tym, by tak wyglądać. Pokazały, co chcą w sobie poprawić
Nastolatki marzą o tym, by tak wyglądać. Pokazały, co chcą w sobie poprawić - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie