Dumnie pokazuje piękną twarz, włosy, a także cellulit i rozstępy po ciąży. I wcale się ich nie wstydzi

Pokazuje innym kobietom, że wygląd nie powinien mieć wpływu na poczucie własnej wartości.
Dumnie pokazuje piękną twarz, włosy, a także cellulit i rozstępy po ciąży. I wcale się ich nie wstydzi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/thebirdspapaya)
09.02.2019

Ta piękna blondynka ze zdjęcia to 34-letnia Sarah Nicole Landry z Kanady. Jeszcze zanim skończyła 25 lat została mamą trójki wspaniałych dzieci. Po ciążach sporo przytyła - ważyła aż 101 kg. Z czasem zrzuciła 50 (!) kg, ale mimo to wciąż miała wielkie kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Wszystko z powodu rozstępów, cellulitu i sflaczałej skóry na brzuchu, których nabawiła się przez ciąże 

Zobacz również: Pokazały, jak naprawdę wygląda ciało po porodzie. To nie jest łatwy widok

Samopoczucie Sary dodatkowo pogarszały zdjęcia pięknych modelek z Instagrama, które pokazywały nierealny (dla większości kobiet) obraz ciała po ciąży. W końcu przestała je obserwować, a zamiast tego zaczęła sama pokazywać na Instagramie zdjęcia swojego ciała w bikini czy w bieliźnie, bez użycia Photoshopa i retuszowania rozstępów, cellulitu czy obwisłej skóry na brzuchu. “Wcześniej czułam się osamotniona z moim cellulitem na pośladkach i bliznach na brzuchu, nikt nie wrzucał takich zdjęć na Instagram. Przestałam obserwować profile, które sprawiały, że czułam się źle ze swoim ciałem, a zaczęłam obserwować te pozytywne, co pomogło mi przestać surowo się oceniać i zmienić nastawienie. Moje ciało wygląda tak, jak wygląda z ważnego powodu i mój wygląd w żadnym stopniu nie wpływa na moje poczucie własnej wartości” - tłumaczy Sarah na Instagramie. Młoda mama dodaje, że teraz czuje się o wiele bardziej swobodnie i już nie skupia się obsesyjnie na swoim wyglądzie. Ma też nadzieję, że jej szczere zdjęcia będą inspiracją dla innych kobiet, które zmagają się z kompleksami i że przestaną się wstydzić tego, kim są. 

Zobacz jej odważne i szczere zdjęcia.

Polecane wideo

Tak bardzo zarosła, że ludzie nazywają ją Wielką Stopą. Nie goliła się od 2 lat
Tak bardzo zarosła, że ludzie nazywają ją Wielką Stopą. Nie goliła się od 2 lat - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 14:09
uroki ciąży. mam rozstępy mam cellulit . po ciązy na laurach nie osiadłam dbam cały czas o sibie już jak nie karmię piersią to i na dietę lightdiet mogłam się zapisać. do czerwca myślę powrócę do formy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2019 09:29
Nie wygląda tak z powodu ciąż. Wyglada tak bo o siebie nie dbała. Jak można doprowadzić do stanu w którym waży się 101 kg? Nie ma czego gratulować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2019 09:07
Rozumiem idee która jej przyświeca ale moja matka ma 55 lat, dwie ciąże za sobą i w bikini wygląda o niebo lepiej od młodej kobiety. Niestety, ale ciąża nie oznacza że można totalnie się zapuścić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie