Z jaką kobietą każdy facet chciałby mieć romans?

Niewierni mężczyźni zdradzili, na jakie szczegóły wyglądu zwracają uwagę.
Z jaką kobietą każdy facet chciałby mieć romans?
Fot. iStock
02.02.2019

Jakie kobiety najbardziej podobają się płci przeciwnej? Najłatwiej byłoby odpowiedzieć, że po prostu ładne. To jednak bardzo ogólne stwierdzenie, które niewiele zdradza. Męskie gusta potrafią się bardzo różnić i ślicznotka podziwiana przez jednego, według innego jest raczej przeciętna. Na szczęście istnieje coś takiego jak statystyka, dzięki której wiemy, co podoba się większości.

Zobacz również: 6 cech wyglądu, które skreślają Cię w oczach facetów

Serwis randkowy Victoria Milan postanowił sprawdzić, jak wygląda obiektywnie atrakcyjna kobieta. Czyli taka, która spodoba się niemal wszystkim. Portal kojarzy ze sobą głównie żonatych facetów mających ochotę na niezobowiązujący romans. Stąd pytanie w ankiecie: jak wygląda idealna kochanka? 70 proc. badanych przyznało, że właśnie o urodę chodzi. Osobowość to tylko dodatek.

Na podstawie ich szczerych wyznań można stwierdzić, które szczegóły wyglądu niemal gwarantują powodzenie, a co docenią wyłącznie koneserzy.

#1 Długie włosy

Odpowiedź ponad 42 procent ankietowanych. Okazuje się, że długie pukle wciąż kojarzą im się z najlepszą odsłoną kobiecości.

#2 Apetyczne krągłości

„Facet nie pies, na kości nie poleci” - dla niemal 41 proc. badanych to czysta prawda. Panowie doceniają tkankę tłuszczową w odpowiednich miejscach.

#3 Piękne oczy

Ankietowani okazali się całkiem romantyczni. Co trzeci z nich zwraca uwagę na spojrzenie kobiety, choć można było podejrzewać, że wolą patrzeć gdzie indziej.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone damskie buty. Faceci naprawdę ich nie znoszą

#4 Szczupła sylwetka

Brzmi trochę niekonsekwentnie, ale podobno można to ze sobą pochodzić. 41 proc. z nich ceni krągłości, a 35 proc. lubi smukłe kobiety. W praktyce oznacza to np. bardzo szczupłą talię w połączeniu z dużym biustem i jędrnymi pośladkami.

#5 Wysportowane ciało

To ważne dla 30 proc. mężczyzn. Idealna według nich sylwetka jest delikatnie umięśniona i jędrna. Obwisła skórka czy wałeczki na brzuchu raczej ich nie interesują.

#6 Wysoki wzrost

Uwagę na to zwraca także 30 procent panów. Można przypuszczać, że wyłącznie tych, którym natura także nie poskąpiła centymetrów. Wyższej partnerki chyba żaden by nie chciał.

#7 Elegancki styl

Taki wizerunek docenia 28 proc. uczestników badania. Co z resztą? Możemy się tylko domyślać, że wolą bardziej frywolny styl. Zwłaszcza, że mówimy tu o materiale na kochankę.

#8 Drobna postura

Wielu mężczyzn lubi czuć fizyczną przewagę nad kobietą. Kiedy jest „poręczna”, wtedy mogą się nią opiekować. Marzy o tym niemal 27 proc. z nich.

#9 Krótkie włosy

Najlepszy dowód na to, że fryzura ma znaczenie. Na pierwszym miejscu znalazły się włosy długie, a na ostatnim - krótkie. Zaledwie 13 proc. odpowiedzi.

Zobacz również: Kształt brwi zdradza, jaką będziesz żoną i kochanką. Faceci mają swój ulubiony typ

Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna
Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Prawdziwy Mężczyzna (Ocena: 5) 02.02.2019 20:38
Ja to jestem chyba jedynym facetem, dla którego najważniejszą cechą u kobiety jest wnętrze i charakter. A co do artykułu, to mi się wydaje że taki typowy męski ruchacz weźmie każdą, która mu tylko zamacha tyłkiem przed nosem ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2019 17:13
Czyli jednym słowem z każdą
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.02.2019 16:49
"pukle" to okropne słowo
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.02.2019 08:17
"... podobno można to ze sobą pochodzić"?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie